1D v problémech se zákonem!

Slaďoučcí klučíci z One Direction asi nebudou tak svatí, jak se na první pohled jeví.

Dostali se totiž do pořádného maléru. Produkční firma australské synthpopové kapely Clubfeet je nařkla z toho, že jim ukradli koncept z videoklipu Everything You Wanted. Konkrétně ho použili do jejich nového klipu You And I.  Ten vyšel teprve minulý týden a už nasbíralo přes 18 milionů zhlédnutí.

Po zkouknutí videa z ledna loňského roku jim teda opravdu musíme dát za pravdu. To že si jsou klipy dost podobné a něco je dokonce úplně identické, ti bude hned jasné.

1d

“Nemáme na tu techniku patent, ale způsob, jakým je provedena, je úplně totožný. Stejné jsou dokonce i určité prvky. V našem klipu jeden z kluků třeba přeskočí krabici – a přesně tak to udělají i One Direction,” vysvětluje Seamus Spilsbury, režisér a manažer ze společnosti Oh Yeah Wow.

Kluci s touhle “krádeží” samozřejmě nemají nic společného, protože o tom, že tenhle príma nápad nevznikl v jejich produkčním týmu, viníkem je patrně režisér videa You And I.  Každopádně je ale čekají nepříjemné týdny a celá záležitost klidně může skončit u soudu.

Mrkni na Youtube a posuď sama.

Sandra Š.
foto: directioner_44

Mohlo by se vám líbit...

7 komentářů

 1. Maria napsal:

  1D jsou super

 2. Maria napsal:

  hele holky já nechápu proč tady píšete komentáře jak zbalit kluka když tohle je článek o 1D

 3. niki napsal:

  1D jsou prostě neeeej

 4. holka napsal:

  hele tak mu rekni na rovinu,ze snim chces bit a but to vezme nebone ,nemas navibranou ,a nebo se dal ubijet=)

 5. Gabina napsal:

  Miluju svého nejlepšiho kamaráda znam ho 3 roky a on mě chtěl rok a něco ale nevěděla jsem to až potom mi to rěkl někdo a teď ho chci zase ja 4měsice nevim co mam dělat

 6. Dáda napsal:

  Nevíte jestli 1d přijedou někdy k nám?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *