5 důvodů proč jít na rande do kina

Když se řekne místo na rande, většině se vybaví kino. Jenže někdo by mohl namítnout, že kino je na rande úplně na nic. Je tam tma, takže nejde vidět, jak ti to sluší. Nedá se tam mluvit. Každý vlastně sedí sám. Podle frendka.cz je to ale o úhlu pohledu.

kino

5 důvodů proč jít do kina na rande

Výběr filmu leccos prozradí

Už jen to, že si společně musíte vybrat film prozradí něco o vašem vkusu, o vašich zálibách, koníčcích a hlavně o tom, jak se společně dokážete dohodnout. Proč se takto neotestovat, co říkáš?

Téma k hovoru

Hodně párů mívá problém s komunikací. Jednoduše neví, o čem pořád mluvit. Kino je řešení. Po skončení filmu máte tolik námětů k hovoru! Mluvit můžete o filmu, o upoutávkách, o tom na čem jste ještě kdy byli. O lidech, které jste tam potkali apod.

Intimita

Existují kina, kde mají dvousedačky, tedy jednu velkou sedačku, na kterou se pohodlně usadí dva lidi. Pokud máš takové kino v okolí, určitě ho vyzkoušejte. Nemáš takové kino v okolí? Nevadí! I na klasických sedačkách si to můžete užít. Držet se za ruce, hladit se i líbat se zvládnete dobře i na nich. Kino má tu výhodu, že si vás nikdo nevšímá. Všichni okolo sledují film a navíc je tam tma. Intimita je tak povolena. J

Povětrnostní podmínky

Kino je skvělým místem, když je venku zima, prší, sněží, stejně jako když je venku pařák k nevydržení. V kině panují příjemné teploty vždycky a nemusíš si tam dělat starosti, jestli ti zimou neteče nudle z nosu nebo naopak z šíleného vedra nemáš koláče potu v podpaží.

Program na celý večer

U kina je často kavárna, bar, občerstvení a někdy i spousta her. Nemusíte tak vymýšlet, co dál dělat. V kině tak zvádnete pobýt klidně i čtyři a více hodin. Navíc v kině nenasmrádneš a nemusíš pak od rodičů poslouchat, kde ses to zase poflakovala…

Co si myslíš ty? Je podle tebe dobré jít na rande do kina? Poděl se s ostatními o tvůj názor. :-)

Martina

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *