5 letošních módních trendů, které vás doslova pohltí

Módní průmysl přichází každou chvíli s novými trendy a hity, které rozhodně musíte mít, které nesmíte přehlédnout a opomenout. Každá sezona přináší nové styly, že je občas velmi těžké, vyznat se v nich. Sepsali jsme pro vás 5 letošních trendů, které by vás neměly minout, až zamíříte opět do obchodních center a butiků. Tyto trendy vás jistě zaujmou. Vlastně, doslova vás budou bavit.

Trend n. 1 = Pruhy všude kolem nás moderni prouzky

Ano je to tak. Pruhy, pruhy a zase pruhy. Pruhovaná mánie je opět tu. A povoleno je naprosto vše. Svislé, horizontální, široké pruhy v kombinaci s tenkými, mix několika barev. Vše záleží jen na vaší odvaze a vkusu. Nebojte se kritiky a kombinujte vše, co se vám líbí. S klidem nakombinujte svislé pruhy s těmi horizontálními. Zvolte například svisle pruhované kalhoty a váš oblíbený vodorovně pruhované námořnické tričko. Pokud jste spíš zastánkyní minimalismu, stačí si obléci pruhovanou áčkovou sukni a k ní neutrální top.

Trend n. 2 = Výrazné náušnice

Dalším hitem tohoto roku jsou XL, XXL, možná i XXXL, náušnice. Náušnice, které jsou všechno, jen ne malé. Pokud jde o tvary nebo barvy, povoleno máte vše. Velkým trendem letošního léta jsou visací náušnice se střapci z bavlnek a s drobnými kamínky. V obchodech také můžete spatřit výrazné náušnice ve tvaru hvězd, geometrických tvarů či v podobě ovoce nebo zvířátek. Výrazné náušnice mají jedno pravidlo. Pokud si je vezmete, nekombinujte je s dalšími výraznými prvky. Postačí vám jednoduché šaty, jemné líčené a hladký culík.

Trend n. 3 = Rock and roll baby

Festivalová sezóna je v plném proudu a s ní i rockové křiváky, odvážné topy s potisky, kožené kraťasy, ale také šaty s flitry nebo tylové sukně. Kombinace kontrastů funguje naprosto skvěle. Rockový styl není jen okrajovou záležitostí. Naopak! Vládne světu módy. K roztrhaným džínům a pohodlnému bavlněnému tričku s divokým potiskem natáhněte černé jehly. Hlavním doplňkem pak budou výrazné zlaté náramky na ruku. Jemné šaty s flitry doplňte rockovou koženou bundou a kupou řetízků. Kombinujte podle vaší fantazie. vrstveni

Trend n. 4 = Vrstvíme, vrstvíme a zase vrstvíme 

Jen jeden zlatý náramek na ruku? Jen jeden prstýnek? Ne! V kurzu je vrstvení a nic než vrstvení. A je jedno jestli budete hromadně nosit řetízky, náramky nebo prsteny. Vrstvení je v kurzu, in, trendy. Tak hurá do toho. Ptáte se, jak správně vrstvit? Nebojte se ničeho. Pokud jde o řetízky, na krk zavěste řetízek malý, potom větší, ještě větší a nakonec i ten největší. V případě náramků je to podobné. Vyberte několik jemných řetízků, náramky z korálků a perel i ten masivní s kameny. Vše navlékněte na jednu ruku, oblékněte jednoduché šaty a můžete vyrazit.

Trend n. 5 = Mix červené a růžové

Opět se nejedná o žádný objev roku. Ovšem tento rok je kombinace těchto dvou barev braná jako základní prvek šatníku. Červená i růžová působí ženky a uvolněně a tak se nemusíte bát žádného náročného kombinování a stylingu. Pokud jde o odstíny, máte naprosto volnou ruku. Můžete si zvolit lehce pudrové midi šaty a k nim nazout rudé střevíčky. Vaše růžové a červené, vlastně červeno-růžové outfity, nezapomeňte doplnit vhodnou rtěnkou.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *