Ashton se bude zase ženit

Tak holky, vypadá to, že máme zase smůlu… I když jsme teď pár měsíců mohli toužit po holywoodském hezounovi, teď je to zase pasé. Po pár měsících svobody se Ashton Kutcher zase žene do chomoutu. Po Demi Moore, se kterou se rozešel po osmi letech vztahu, i když byl mezi nimi propastný věkový rozdíl, se tentokrát stane jeho vyvolenou krásná Mila Kunis.

ashtonI když je rozvedený teprve od listopadu, s Milou chodí již dva roky, a tak se nejedná o nějakou hurá akci. Je pravda, že se o jejich zásnubách hovoří již dobrý měsíc, ale teprve minulý týden byla Mila na nákupech přistižena s luxusním zásnubním prstýnkem na ruce. Však posuďte na fotce samy. :-)

V bulváru se spekuluje, že svatbu připravují jen proto, že čekají malé Ashtončátko, ale to se zatím nepotvrdilo. I když by tomu nasvědčovalo to, že Mila v poslední době přibrala. A je fakt, že od filmů Méďa nebo Černá labuť, se jí tvářičky pěkně zakulatily. Nebo možná jí to jen po boku Ashtona svědčí a tak Mila přibírá. Kdo ví, uvidíme za pár měsíců. :-)

Co si myslíš ty? Berou se, protože musí nebo že chtějí?

A vůbec, líbí se ti Ashton Kutcher?

Sandra Š.
foto: David Shankbone

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *