Ben Cristovao – 2x broznový!

Ben Cristovao v letošní anketě Žebřík proměnil obě nominace a z vyhlášení, které proběhlo 16. 3. 2012 v plzeňském Parkhotelu, si odnesl bronzové sošky pro kategorii Nejlepší videoklip (Put It On Me) a Objev roku.

Tento exotický zpěvák, tanečník, herec a snowboardista se narodil české mamince a angolskému tatínkovi 8. 6. 1987 v Plzni. Vystudoval Gymnázium Thomase Manna a poté se zapsal ke studiu mezinárodního obchodu a diplomacie na Anglo – American University v Praze.

Od svých dvanácti let se aktivně věnoval snowboardingu a v roce 2006 mu tato vášeň vynesla vítězství v Českém poháru ve freestyle snowboardingu. Kromě brázdění svahů na prkně Bena vždy bavil zpěv a tanec. Na podzim roku 2009 se zúčastnil pěvecké soutěže Česko – Slovenská Superstar, kde skončil na sedmém místě.

Rok 2009 pro něj byl přelomový i v oblasti taneční kariéry. Po úspěšném zvládnutí castingu se stal členem taneční skupiny Jad Dance Company vedené snad nejslavnějším českým tanečníkem a choreografem Yemim AD.

O rok později vydal Crisovao desku Definitely Different, v roce minulém album Benny Cristo a v současné době se již pilně připravuje na vydání svého třetího CD. Zároveň již dva roky ztvárňuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě roli Maxe Suchého, a i když filmovým kritikům je jeho herecký výkon leckdy k smíchu, četné Benovy fanynky jsou opačného názoru.

Již delší dobu Cristovao spolupracuje s Monikou Bagárovou, s níž natočil např. duet Chci. Kromě práce pojí tyto dva i milostný vztah, který prý přes veškeré drby o jejich rozchodu funguje dobře. Své síly nyní spojil i s mladičkým zpěvákem Voxelem (19), kterému na výsluní pomáhá jakožto režisér Voxelova videoklipu k singlu V síti.

Naopak konkurencí jsou mu pěvecké dámy Ewa Farna a Lucie Vondráčková. Proti nim nyní bojuje coby jeden z favoritů na vítězství v soutěži o nejpopulárnější českou celebritu na facebooku – Zlatý Simík.

Anička

Zdroj foto: http://www.bencristovao.com/

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *