Bez čeho se žádná moderní žena neobejde?

Taky ráda listuješ v časopisech, ke kterým by měli mít chlapi vstup zakázán a kromě drbárny typu, kdo s kým spí a kde se kdo opil, v nich hledáš na fotkách a v článcích inspiraci, co právě teď letí? Frendka taky někdy zhřeší a podobným hříšně drahým magazínům neodolá.

Pokud k podobným časákům nemáš přístup, ale přesto bys ráda věděla, bez čeho se žádná moderní žena neobejde, čti dál.

Umělé nehty

Zatímco v létě byly v módě nehty všech barev a výjimkou nebylo a ni to, že na každém nehtu byla jiná barvička, teď na podzim je to jiné. Oblíbenou technikou úpravy nehtů je momentálně P-SHINE. Tato metoda spočívá ve vlešťování výživných látek do povrchu přírodního nehtového lůžka, tím se do svrchních vrstev nehtu dostávají minerální látky společně s proteinovým základem a právě díky vyleštění dochází ke zpevnění. Pořád v módě je také francouzská manikúra, která se aktuálně nosí spíše na krátkých nehtících. Pokud se ti přírodní nehty hodně nelíbí a nějakou tu abrvu na nich prostě potřebuješ, červená je ta pravá!

divka lakujici si nehty

Hodinky místo šperku

Protože jsou teď v módě nehty přírodního vzhledu, můžeme si dovolit zvýraznit ruce jinak. Výraznějším prstenem, náramkem nebo ideálně hodinkami. Hodinky jsou to, bez čeho se nyní žádná pořádná ženská neobejde. Nejen že plní praktickou funkci, dnes navíc plní funkci ozdobnou a jsou-li výraznější, klidně si už nemusíš brát žádný další šperk. Moderní jsou hodinky Fossil, tak se jukni a vybírej.

Prodloužené vlasy

Ne každému je z hůry dáno. To jaké máme vlasy, často moc nezáleží na tom, kolik péče jim věnujeme, ale spíše na naší genetické výbavě. Když máme v rodině řídké vlasy a už ve čtyřiceti všichni šediví a plešatí, nic s tím neuděláme. Anebo ano? No jistě! I když se o tom nemluví, příčesky z lidských vlasů jsou tím nejoblíbenějším produktem z fashion oblasti. Nevěřila bys, kolik lidí, které denně potkáváš a potažmo i celebrit má tu krásnou hřívu umělou. Jako umělé ale vůbec nevypadají, naopak jsou téměř jako vlastní. A rozhodně mají přírodnější vzhled než paruka.

Umělá prsa

I když hodně kluků říká, že se jim to moc nelíbí a že nejlepší jsou přírodní, pořád jsou silikonové implantáty v módě. Jen málokterá žena má obě prsa stejně velká a souměrná, a často jsou obě tak jiné, že to nutí ženy chodit na plastiku. Jak jsi na tom ty, šla bys na plastiku?

foto: Viktor Hanáček

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *