Blíží se zima? To chce pořádného kulicha a svetr

Je ti zima na uši? Potom je na čase přestat hrát frajerku a něco s tím podniknout. Nebudeš přece celou zimu klepat kosu, to je nesmysl. Vykašli se na to, že tvoje kámošky ještě čepici nenosí. Nosit čepici je totiž in! Děláš tím nejenom něco pro parádu, ale samozřejmě i pro své zdraví.

cepice jsou in

Zapomeň na rýmu

Jasně, když se kolem sebe rozhlédneš, spousta kluků a holek čepici třeba ještě nenosí. To je ale jejich chyba. Když chtějí mrznout, jejich problém. Neřiď se jejich příkladem a mysli i na své zdraví. No schválně, proč myslíš, že pořád kašleš nebo smrkáš? Právě proto, že nemáš nic pořádného na hlavě a na těle. Je nejvyšší čas to změnit a uvidíš, jak se to pozitivně promítne, že máš hlavu i tělo v teple. Sama budeš překvapená.

Nudným čepicím odzvonilo

Možná namítneš, že jsi neviděla žádnou čepici, která by byla pěkná a šik a doplnila tvůj outfit. Nejspíš ses ale jenom špatně dívala. Nudným čepicím tmavých barev bez jakékoli návrhářské invence totiž už dávno odzvonilo. Teď už je všechno jinak. Třeba Kama, férová česká značka, nabízí skvělé čepice, které zdobí nejen pěkná bambule, ale třeba i jelení brož. Kama totiž spolupracuje s další českou značkou, Deers.

Svetr nemusíš šmudlat v ruce 

Když vyrážíš ven do mrazu, rozhodně to chce i něco pořádného pod bundu. Bude se ti hodit pěkný svetr z Merino vlny, který neprofoukne. Vzpomínáš si, jak jsi nadávala na zimní svetry, že sotva je jednou vypereš, už žmolkovatí? Tak v tomhle případě ti nic podobného nehrozí. Vlna má speciální úpravu proti nečistotám. Navíc ji můžeš prát v pračce, nehrozí nebezpečí, že se svetr poškodí. To je příjemná změna, že nic nemusíš šmudlat v ruce, co myslíš?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *