Blonďatý James Bond bude mít pokračování…..

Každý z vás, kdo má rád krásné ženy, okouzlující muže, okázalý přepych, akční scény a hlavně Jamese Bonda, by měl zpozornit. Hlavní představitel posledních dílů, Daniel Craig, totiž dodržel své slovo a podepsal smlouvu na minimálně dva další díly.

Daniel Craig, celým jménem Daniel Wroughton Craig, je rodák z Chesteru, a herectví se věnuje již od šesti let, kdy měl premiéru v představení „Oliver!“ na Frodhamské základní škole. V průběhu studia na střední škole ve West Kirby, účinkoval nejen v již zmiňovaném představení „Oliver!“, ale také v „Romeo a Julie“, či později také v „Troilus a Kressida“ (obojí W.Shakespeare).

Právě díky poslední hře, která byla pod taktovkou Edwarda Wilsona, se dostal na prestižní „Guildhall School of Music and Drama“ v Barbicanu. Zde se potkal také s dalšími studenty, jako byl například Ewan Mc Gregor, či Joseph Fiennes (představitel hlavní role ve filmu „Zamilovaný Shakespeare“).

Jeho filmová kariéra odstartovala v roce 1992 filmem „The Power of One“, ve které si zahrál mimo jiné i s Morganem Freemanem. Tohoto sympatického a mužného herce si však mnozí z nás přiřazují právě k Bondovi, kterého poprvé ztvárnil v roce 2006, v „Casino Royale“. Dva roky na to přišel další díl nazvaný „Quantum of Solace“ a v letošním roce dokončený „Skyfall“.

Daniel Craig se pravidelně umísťuje na předních příčkách anket o „nejlépe oblékaného muže“ (zvítězil v této anketě časopisu Esquire v roce 2006) , popřípadě i o „nejvíce sexy muže“ (sedmá příčka pro rok 2007 dle Elle), je blízkým přítelem modelky Kate Moss, či australské herečky Nicole Kidman (bývalé první manželky Toma Cruise).

Díky tomu, že nemá příliš v lásce veškerý humbuk okolo showbusinessu, červeného koberce a parties, které se konají k příležitosti uvedení premiér, je považován za „cool 007“. Je také prvním blonďatým přestavitelem neohroženého agenta „Jeho Veličenstva“ (předchozí představitelé Sean Connery, Roger Moore, Timothy Dalton i Pierce Brosnan byli bruneti), a díky podepsání smlouvy na další díly se z něho stane třetím nejdéle sloužícím agentem ve službách královny.

Smokey
zdroj foto: http://cs.wikipedia.org/wiki/Daniel_Craig

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *