Buďte kreativní dárci

Blíží se narozeniny tvojí nejlepší kamarádky a ty jsi absolutně bez inspirace na dárek pro ni? O nic nejde, nemusíš se stydět, každá z nás to zažívá, možná častěji než ty. Frendka se proto rozhodla dát ti pár tipů na originální, ručně vyráběné dárky. Nic složitého a navíc to potěší víc, než kupovaný dárek.

SŮL DO KOUPELE

Co budeš potřebovat? Hrubou mořskou sůl, vonné oleje (koupíš, je v každé drogerii), potravinářské barvivo, zavařovací

sklenici a nějaké ozdoby.

A jak tedy na to? Jednoduše: Nasyp do plechové mísy (z plastové se špatně vymývá barvivo) 300 gramů soli, přidej deset kapek vonného oleje (nebo méně, záleží na tom, jak moc silné aroma chceš mít) a přisyp sáček barviva. Všechno hezky promíchej a nech několik hodin odstát. Mezi tím si připrav zavařovací sklenici, která musí být pečlivě vymytá.

Můžeš ji ozdobit nějakým citátem, fantazii se meze nekladou. Když bude sůl odstátá, nasyp ji do sklenice, dej do dárkové tašky a můžeš jít obdarovat.

MALOVANÝ HRNEČEK

Potřebuješ: čistě bílý hrneček, barvu na porcelán, šablonu

Jak na to? Vystřiženou šablonu přilož na hrneček (nebo přilep lepicí páskou, aby ti to náhodou neuklouzlo) a vesele maluj, není na tom nic složitého.

BYLINKOVÝ SÁČEK

Potřebuješ: látkový sáček, mašličku a sušené bylinky

Jak na to? Do malého sáčku nasyp jakoukoliv směs sušených bylinek, zavaž mašličkou a hotovo! Ideální je, když uděláš víc různých druhů nebo jeden druh několikrát a věnuješ to jako komplet.

Anička S.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *