Čelovka na běhání se stane součástí každodenních tréninků

Když chcete zhubnout nebo začít zlepšovat fyzickou kondici, jistě dobře víte, že je důležité je nejen prvotní odhodlání. Musíte také na zvolené cestě zůstat delší dobu, než budou konečně vidět první výsledky. Nezbytné jsou i různé doplňky, ať už jde o výživu nebo také sportovně laděné oblečení a obuv. Ambice, chuť se zlepšovat, ukázat okolí, že to dokážete, důvody jsou různorodé. Hodilo by se také praktické vybavení? Zejména v brzkých ranních hodinách ještě není dost světla na cestách a otázku bezpečnosti bychom neměli brát na lehkou váhu. S čelovkou, kterou na hlavě po chvilce ani nebudete cítit, bude trénink rozhodně mnohem bezpečnější.

celovka na behani

Vhodná je pro každé roční období

Jaro, léto, podzim nebo zima, trénovat je možné téměř kdykoliv, kdy seberete dostatek sil a chuti ke spalování kalorií a budování postavy. Čelovka na běhání je pohodlná a velmi skladná, nezabere příliš mnoho místa ani v zavazadle. Lehká, praktická a odolná, takže se nemusíte bát ani dešťových kapek, které vás při tréninku dříve nebo později také potkají. Totéž také platí o sněhových vločkách. Posviťte si na okolí a mějte přehled o tom, co se děje na silnici před vámi. Nebo běháte v městském parku? I tam je nutné dobře vidět a veřejné osvětlení nedosahuje zdaleka všude.

Připraveno je i více režimů svitu

Stačí malý pohyb ruky, který přepne režim svícení podle toho, jak právě potřebujete. Připraveno je také blikání, stejně jako vysoký a nízký světelný tok. Je aktuální spíše dlouhodobé svícení a úspora baterie nebo chcete na hodinovém tréninku svítit opravdu na jedničku? Vyberte si tedy podle momentálního rozpoložení, když se chystáte na běh, dlouhou procházku nebo houbaření. Přímo se nabízí i využití v kutilské dílně. Více zajímavých informací k tomuto tématu hledejte na cel-tec.cz!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *