Červená holkám sluší!

Chceš si užít žhavé léto, zahal se do červených odstínů. Jsou sexy, energické, vášnivé a dodají ti na ženskosti. Máš pocit, že tahle barva tvé pletí nesluší? Přesvědčíme tě o tom, že není červená jako červená, a proto si ji může dovolit každá.

Ženy mají odjakživa smysl pro rozlišování barev. Většina chlapů vidí jenom základní odstín – zelená, modrá nebo žlutá. Rozdíl mezi růžovou a fialovou je pro ně stejným tajemstvím jako mizící lodě v Bermudském trojúhelníku.  My ženy jsme ale stvoření citlivá a vnímavá na jemnou hru odstínů. Tady je ukázka těch nej červených, bez kterých se letos žádná „módychtivka“ neobejde.

jine satyJahodová romantika

Jahodová barva? Ano, čteš správně! Skládá se z odstínu červené a bílé. Mnohdy chytá nádech až do růžova, ale pozor červená vždy převažuje. Tohle je barva pro nekonečné romantičky. Sluší brunetkám, blondýnkám i černovláskám. Vyvarovat by ses jí měla ale v případě, že máš velice světlou pleť, protože se z tebe rázem stane „bledule“.

Korálová elegance

Trendy odstínem se stala barva červeného korálu. Je neuvěřitelně elegantní a zároveň extravagantní. V takovém oblečení vždy přitáhneš pozornost, protože jen málokterá si korálovou barvu dovolí obléct. Odstín červené až oranžové tě vrátí do padesátých lech – budeš jako Marilyn Monroe. Mohou si ji dovolit jak dívky tmavší, tak světlé pleti.

Oblíbili si ji i přední výrobci značkového oblečení. Najdeš ji například u S. Olivera či Toma Tailora, kteří se vyžívají v retro stylu.

Rozverná malina

Jsi-li hravá, vsaď na malinový odstín. Protože tahle barva je jako stvořená pro léto. Skládá se z červené, modré a bílé. Dovolit si ji opět mohou ženy střední až tmavší pleti jako u jahodového odstínu.

V parných dnech obleč malinové letní šaty nebo tílko s bílými šortkami, tvůj look bude neuvěřitelně svěží a sexy.

Šarlatová svůdnost

Tak takhle barva je stálicí, která nikdy neomrzí a sluší snad všem. Šarlatová je odstínem krve. Není tedy divu, že muži, od nepaměti lovci, jsou jí přitahováni jako magnet. Ať už si oblékneš večerní šaty nebo spodní prádlo, v jeho očích budeš vždy zářivou hvězdou.

Teď se perfektně vyznáš v jednotlivých odstínech a můžeš vyrazit na lov nových kousků do tvého šatníku!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *