Chceš něco teplého na zimu? Parka a kabát zahřejí a nezklamou 

Začíná být zima. To samozřejmě není na podzim nic překvapivého. Měla bys ale nakouknout do svého šatníku a zjistit, jestli jsi na zimu připravená. Možná tě pohled do skříně překvapí. Ne, v tom letním sáčku listopadové plískanice určitě nezvládneš, zmrzla bys. O moc lepší není ani ta větrovka. Nastává čas, aby ses porozhlédla po něčem opravdu teplém.

zima_obleceni

Dámská bunda, ideálně z prachového peří 

Co by u tebe ve skříni nemělo chybět? Jednak nějaký kousek pro každodenní nošení do školy, do práce. Chce to něco, co vydrží, a přitom to bude vypadat šik. Pokud se podíváš na dámské bundy Esprit, možná tě to inspiruje. Takovou univerzální kamarádkou do deště, větru a chladného počasí je dámská parka. Výhodou je, že hřeje, záda budeš mít jako v pokojíčku, nechybí kapuce. Existují i top kousky jako vatovaná parka s výplní z prachového peří. Mít něco podobného ve skříni je skvělá volba – potom tě nezaskočí ani mráz. Přežiješ všechno. Podobně poslouží i klasická prošívaná bunda. S ní zabiješ dvě mouchy jednou ranou: budeš mít něco slušivého a funkčního nejenom a podzim, ale i na zimu.

Plesové šaty chtějí kabát

Jistě ale nechceš zůstat jenom u všednodenních kousků. Jasně, jsou potřeba k životu, ale minimálně občas to chce i něco slavnostnějšího, hezčího, něco šik. Co kdybys vyrazila třeba na rande, nebo na nějakou důležitou společenskou akci. Vzít si přes plesové parku, to nevypadá zrovna nejlépe, byť je parka jinak skvělá funkční a elegantní bunda. Teď to ale chce něco jiného. Tak koukni a uvidíš, že elegantní značka Esprit ti doslova naservíruje pod nos nejenom bundy, ale taky kabáty. Kratší, dlouhý, teploučký vlněný. Doporučujeme pořídit si dva. Jeden delší určený pro velké akce, třeba právě ples. Kratší se hodí třeba na schůzku, dá se vzít i do práce, když tě přestane bavit být stále jenom zachumlaná v bundě. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *