Chceš zapůsobit na své spolužáky? Pak musíš mít trendy batoh

Nosíš do školy batoh z první třídy nebo, ještě hůř, po své starší sestře? Pak se nediv, že jsi spolužákům tak akorát pro smích. Dneska máš na výběr tolik krásných batohů, že by byla fakt škoda toho nevyužít. Přemluv svoje rodiče a vyrazte společně do obchoďáku. Nebo se podívej na nabídku na internetu a pak jim jenom pošli odkazy na batohy, které se ti líbí. Když budeš následovat rady v tomto článku, tak určitě uspěješ.

Nepodlehni jednorázovému trendu

Láká to, že? V televizi zrovna frčí oblíbenej seriál, všichni chodí do kina na ten stejnej film. A v obchodech se okamžitě objeví aktovky a batohy s motivem tohoto filmu. Rada Frendky.cz zní – nekupuj je. Dneska možná budeš „in“, ale za rok už to bude jinak. A jen těžko pak budeš rodičům vysvětlovat, že i když tvýmu batohu vůbec nic není, prostě potřebuješ další. Při hledání školního batohu se dívej na ty s nadčasovým designem. Ten nikdy neomrzí a můžeš ho nosit i za několik let.

batoh-frendka.cz
Argument pro rodiče

Určitě už sis od rodičů někdy vyslechla přednášku na téma „proč nosit batoh na obou ramenou“. Vaši prostě chtějí, aby ses při nošení batohu nehrbila a neničila si záda. Tak proč toho nevyužít ve svůj prospěch? Tobě záleží na designu, vašim na bezpečnosti – dej obě věci dohromady! Většina batohů má pevná, anatomicky tvarovaná záda, na což rodiče určitě uslyší. Informuj je o tom a tvoje šance na to, že ti batoh koupí, se mnohonásobně zvýší.

Batohem to končit nemusí

Když už budou vaši v nakupovací náladě, zkus toho využít naplno. Vedle batohu si můžeš pořídit různý školní potřeby – a třeba ve stejným designu a se stejnými motivy, jako batoh. Penál, peněženku nebo klíčenku. Dohromady tato kombinace bude vypadat skvěle a na spolužáky ve třídě pak uděláš dojem. Tak na co ještě čekáš?

 

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Káča napsal:

    Jéééé, ten vlevo mám :-))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *