Co dát klukovi k výročí

Chodíš s klukem a blíží se vám výročí? Ráda bys mu dala nějaký pěkný dárek? To je oříšek, co? Těžké je vybrat dárek k narozeninám, svátku a Vánocům a teď ještě výročí! Neboj se nic, frendka se rozhodla vytrhnout ti trn z paty a poradit. :-)

Každý kluk je originální a každého baví a líbí se mu něco jiného, proto je setsakramentsky těžké dát ti jeden univerzální tip. Záleží samozřejmě na tvých finančních možnostech. Věř ale, že proto abys potěšila svého kluka, nepotřebuješ celý rok šetřit.

Šperky

Šperky – nemyslíme prsteny s kamínky a luxusními hodinkami. Na mysli máme spíše nějaký ten řetízek, prstýnek nebo (pokud nosí) novou náušnici.

Plyšák

No… na plyšácích si sice ulítávají holky, ale pár jedinců bychom určitě našli i u mužského pokolení. Pokud má nějakou oblíbenou filmovou nebo pohádkovou postavu, neuděláš chybu, když mu ji koupíš v plyšové podobě. Kluci jsou tak pro každou špatnost, takže  když uvidíš nějakou totálně crazy postavičku, jdi do ni.

srdicka

Možná se ti to zdá jako klišé, ale nejlepší dárky jsou ty vlastnoručně vyrobené nebo alespoň ty, u kterých je vidět, že se člověk zamyslet.

Fotky, fotky, fotky

Neznamená to, že se hned přihlásíš do keramického kroužku a vyrobíš mu hrneček. Postačí, když vybereš vaši společnou fotku a necháš ji na hrnek natisknout. Nebo když vybereš nějaký pěkný polštářek a necháš na něj vaši fotku převedenou na látku našít. Další možností je nechat vytisknout několik vašich fotek a udělat z nich koláž.

Splň mu jeho přání

Poslouchej co má tvůj kluk rád. Třeba se čas od času zmíní, co by chtěl a právě výročí může být skvělou příležitostí, kdy mu to dát. Má rád hokej nebo fotbal? Co takhle koupit dva lístky a zajít s ním na zápas? Má rád rychlá auta? Kup mu poukaz na zážitek v rychlém autě. To potěší každého.

Láska prochází žaludkem

Pokud nemáš moc peněz a nemůžeš si dárek dovolit. Bohatě postačí, když mu upečeš dort a vyhraješ si s jeho výzdobou. Napiš mu tam romantický vzkaz nebo alespoň nakresli srdíčko. Další možností je, pozvat jej domů a uvařit mu jeho oblíbené jídlo. To ho určitě dostane…

A co bys dala tvému klukovi ty?

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

  1. Maria napsal:

    Ja sice kluka nemam,ale kdybych měla tak bych mu dala naší společnou fotku v hezky ozdobenem rámečku(napr.ozdobeny srdickami)

  2. Caroline napsal:

    ja jsem svemu klukovi v loni davala plysaka a dostala od nej prstynek a letos jsem mu udelala kolaz z vyvolanych fotek snad se mu ro bude libit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *