Co dát mamce k Vánocům? Co takhle omlazení pleti

Možná také doma pořád posloucháš mámu lamentovat nad tím, že už to není co bývalo a že by si přála vypadat mladší? I když ti tvoje máma přijde pořád hezká, běh času nelze zvrátit, a tak jsou jeho projevy s přibývajícím věkem na pleti čím dál viditelnější, ať se o pleť stará sebelépe.

Představ si, že existuje způsob, jak mámě pomoct! Omladit pleť lze totiž hned několika způsoby a se všemi si ví rady v dermatologické klinice Asklepion. :-)

mamka_asklepion2Laserem

Tak například může tvojí mámě pleť omládnout pomocí působení kombinace laserů a intenzivního pulsního světla IPL. Díky paprskům se v hloubi kůže povolená kolagenová vlákna stáhnou, stará a poškozená se vstřebají a už během šesti týdnů se začínají tvořit nová.

Mimochodem, světlo je báječný pomocník i při bělení zubů! 

Dalším způsobem je erbový laser, ten pomůže odstranit případné projevy stárnutí kůže jako jsou pigmentace a žilky. Po tomto zákroku vypadá pleť krásně odpočatě a mladistvě.

Hydratací

Pokud si mamku slyšela mluvit o tom, že by její pleť potřebovala hydratovat, pak určitě touží po ošetření Hydrolifting Filorga. Takhle kombinace výplně s hydratačním sérem umí také odstranit vrásky a zregenerovat pleť.

mamka_asklepionPo vzoru hvězd

Nebo se tvoje mamka může inspirovat u známých celebrit a podstoupit aplikaci botulotoxinu nebo chemického peelingu.

Ať tak či tak se všemi těmito způsoby omlazení pleti si poradí na dermatologii v Praze.

Umí nejen omlazení

Oddělení korektivní dermatologie Praha totiž má všechny potřebné přístroje a kromě omlazování pleti umí zatočit s akné, striemi, bradavicemi a dokonce i tetováním. Ale to už se týká spíše tebe než tvé mamky, kterou by ale mohly zajímat například možnosti modelace prsou.

Nejlepší na tom všem je, že můžeš mámě udělat radost a omlazení  jí můžeš věnovat dárkem pod stromeček. Stačí si vyhledat Asklepion dárkové poukazy, poukaz koupit, zabalit a pak už se jen těšit z pohledu na šťastnou a mladou mamku. :-)

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *