Co dělat s klukem doma? 5 tipů, jak se zabavit

Čerstvě zamilovaní si při té otázce asi klepou na čelo, co je to za pitomou otázku. Ti mají pořád co dělat a o čem mluvit. Jenže jakmile pokročí čas, dny i večery jsou dlouhé a co chce člověk s partnerem pořád vymýšlet? 

Samozřejmě záleží na tom, kolik vám je, zda spolu bydlíte, zda máte soukromí, pokud jste doma apod. Představujeme ti pár tipů, co s klukem doma dělat. Aby to navíc nestálo moc peněz.

Udělat si vzájemnou masáž a vlízt si společně do vany a tam si povídat určitě napadne každého. Ne každý ale takové věci smí a ne každý den na ně máme chuť. Jaké jsou tedy další možnosti? 

holka_doma_cas

Sledujte filmy a seriály

Jasně, tohle není moc originální zábava. Ale vy si ji z toho udělejte. Zapomeňte na to, že jen zapnete telku a bude pasivně sledovat, cokoli vysílají. Dohodněte se, že každý tomu druhému představí tři své nejoblíbenější filmy nebo seriály (Bacha, aby to nebyl nekonečný seriál typu Ulice nebo Tak jde čas, to byste u telky klidně mohli sedět do důchodu.) Sledovat film nebo žánr, který ti nic neříká nebo ho dokonce vůbec nemusíš, je pěkná zkouška vztahu, která ho může jen posílit. Navíc oblíbené filmy dost vypovídají o člověku samotném. Po skončení filmového martonu si o tom povídejte. Jak se vám to líbilo/nelíbilo a co na to ten druhý.

Stolní hry

Stolní hry nejsou vůbec předpotopní, jak by se mohlo někomu, kdo je moc nehraje, zdát. Zahrajte si něco oblíbeného z dětství. Nebo sáhněte po novějších hrách. Nemusíš je hned kupovat. Některé hry půjčují v knihovnách. Další z možností je poprosit spolužáky, kámoše nebo příbuzné. Napůjčujte si, co půjde a uspořádejte herní maraton. O zábavu je postráno na několik dnů.

Čtěte si 

Člověk sice pořád něco čte na netu, facebooku a tak, to ale není úplně ono. Nanoste si do postele vše možné jídlo a pití (jasně, že víme, že v posteli se nejí!, ať nikam nemusíte a pusťte se do čtení knížky, která vás oba zajímá. I kdyby to měla být encyklopedie. Čtěte pěkně nahlas. Sřídejte se a nestyďte se. Každý má od malička rád, když se mu čte. Tak si to dopřejte. Vztah to jen posílí.

Puzzle

Skládání obrázku někdy dokáže pěkně potrápit a někdy se to strašně protáhne. Lepší tak je, když jsou na to dva. Co kdybys někde vyštrachala staré puzzle a po letech ho složila? Nebo, pokud máš nějaké volné finance, nech vyrobit puzzle z vaší fotky a pak ho společně složte.

Pokud puzzle moc nemusíš, existují skládací aleternativy. Skvělé a nekonečné jsou tangramy. Co se do toho společně pustit?

Ochutnávka

Láska prochází žaludkem, to je jasná věc. A jídlem můžete dost dobře zahnat nudu. Buďto můžete společně uvařit nebo si můžete připravit slepou ochutnávku. Vytáhněte z lednice, co najdete, připravte si hodně lžiček a šátek na oči. Pak mu zavaž oči a dávej ochutnat, co jsi v lednici našla. Budete se divit, jak těžké je jen po chuti rozpoznat, co jíte.

A jak se doma s tvým klukem bavíš ty? Poděl se.

Sandra Š.
foto: pexels.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *