Co dělat v zimě s přítelem

Přichází zima a s ní i věčné téma: Co dělat, když venku prší, sněží, fučí a zebe? Že v létě pořád chodíte ven a jen tak se procházíte a najednou nevíte, do čeho kopnout? Ani když počasí nepřeje, nemusíš se nudit.

 • Bruslení – Alespoň jednou za rok byste na kluziště měli zajít. K zimě totiž tento sport neodmyslitelně patří. Navíc oplývá romantickou atmosférou, kterou byste si neměli nechat ujít.
 • Bazén a sauna – Jistě, otevřeno je celoročně, ale v zimě poznáš i druhou část těchto míst. Koukat z bazénové vířivky na město ležící pod sněhem a pak z prohřáté sauny vyjít rovnou do mrazu, to je blaho! Jen pozor, abyste nenastydli, to by vám mohlo tento zážitek pěkně pokazit.
 • ňkování – Není nutné nic dodávat. Sáňkování a bobování dávno není jen pro děti, ale pokud máte s přítelem smysl pro srandu, na kopci si to užijete i vy!

holka v zime

 • Kino a divadlo – Skvělá útočiště, která najdeš v každém městě. Odpočiňte si, zahřejte se a vydejte se za kulturou! (Nezapomínej ale na své přátele a zkus vyrazit společně s přítelem.)
 • Společné sportování – To, že se vám nechce zrovna vyběhnout do mrazu, nemusí nutně znamenat, že byste se sportu měli v zimě vzdát. Možností je nepřeberně. Od již zmiňovaného bazénu a bruslení přes tenis, pink ponk, squash, bowling až po šipky.
 • Stolní hry – Že už jsi na Člověče nezlob se zanevřela? Na trhu je spoustu her, které vás zabaví po dlouhé zimní večery. Garance toho, že se nebudete nudit, na výběr je totiž ze stovky tematických, strategických, zábavných i komických her.
 • Vaření! – Pokud má alespoň jeden z vás prostor, kde můžete zkusit vařit, máte vystaráno. U společného vaření si užijete srandu a poznáte lépe jeden druhého. Možná se do toho tvoje polovička nebude hrnout, ale uvidíš ten blažený a pyšný výraz, až bude navařeno. Nezapomeň ho pochválit!
 • Doma není jen nuda – Pokud máš pokojík, do kterého ti stále někdo neleze, je to skvělé místo, kde si můžete pustit film nebo třeba hrát na kytaru, pokud jeden z vás umí. Aktivit, co se dají doma dělat, je spousta!

Linda
foto: picjumbo.com

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

 1. terul napsal:

  Dík za typ!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *