CO KLUCI NESNÁŠÍ NA HOLKÁCH?

2. DÍL

Už víš, že před klukem nemáš hýkat smíchy jako opilá velbloudice a hrát si na megasprostou dlaždičku. Jaké holčičí vlastnosti a chování ještě kluci opravdu nemusí?

Inťoušské vystupování

Klukům nevadí chytré holky, spíš naopak. To, co jim ale leze na nervy, je vytahování se s vlastní inteligencí a sečtělostí, obzvlášť když je ta chytrost víceméně předstíraná. Doslova se jim zvedá žaludek ze šprtek, které se celé hodiny usilovně hlásí, učitelům lezou do zadku a bonzují na ostatní. Patříš-li mezi premiantky, je to super, ale nemusíš nechávat všem sežrat, že jsi nejchytřejší…

Namyšlenost

Nafoukané a panovačné lidi nemá nikdo rád. Kluci si nesednou na zadek z holky, která je sice hezká a dobře oblečená, ale nesnesitelně protivná a namyšlená. Pokud se ještě taková nadutá fiflena spojí s obdobně „vybavenou“ kámoškou, jdou takovému tandemu kluci radši rychle z cesty. Nikdy si totiž nemohou být jisti, zda nějaká povýšenecká shazující hláška nedopadne právě na jejich hlavu.

Stíhání a „broučínkování“

A vůbec přehnaná holčičí péče o mužský protějšek. Kluci rádi tráví volno se svými holkami, ale potřebují i čas na sebe a na své kámoše. Nesnáší, když se holka chová jak stíhačka, která musí mít neustále kontrolu nad tím, kde a s kým její vyvolený je a co dělá. A co naprosto nenávidí, je oslovování zdrobnělinami na veřejnosti. Brouček, miláček a ňunínek prostě patří do soukromí!

Nevkus

Možná máš pocit, že tvůj kluk či vyhlédnutý idol ani nevnímá, co máš na sobě, protože sám nosí tutéž mikinu už týden. Opak je ale pravdou. Kluci si velmi všímají nejen oblečení holek, ale i toho, jak a jestli jsou namalované a učesané. Nemají rádi neupravené holky, které vypadají jak reklama na sekáč z osmdesátek, ale nemusí ani vyčinčané a převoněné holky v oblečení jako pro prostitutky.

Našla ses v jednom z popisů? Tak na sobě zkus zapracovat, Frendka.cz ti přinese spoustu užitečných rad a doporučení…

Anička
Přečti si i první díl.

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Áňa napsal:

    To je suprovej blog moc jsi mi pomohla děkuji 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *