Co na sebe pod stromeček?

Štědrý den je jeden z nejočekávanějších dní v roce, a tak ti určitě už vytanulo na mysli, co si to v ten velký den oblečeš na sebe? Taky se tento den fotí mraky fotek, na které se budeš chtít koukat i za několik let a nestydět se za svůj outfit, že? :-)

Aby sis ten den nekazila postáváním před skříní, je lepší se na to připravit už teď. Čti dál a frendka ti poradí, co na sebe.

vanoce_stromecek

Co na sebe doma?

Doma se domluv s rodiči, co budou mít u večeře na sobě. Pokud k tomu přistupují slavnostně, pak si na sebe vezmi černé kalhoty nebo sukni a k tomu nějakou košili nebo slavnostnější tričko. A pokud jsou vaši ležérní, pak si klidně obleč džíny a nějaké to slušné tričko. Každopádně pamatuj, že se v oblečení musíš cítit pohodlně a samozřejmě krásně. Mysli na to, že jednou někdo vánoční fotky uvidí a zřejmě nechceš být u stromečku v teplácích, nebo jo?

Barvy zvol decentně

Stromeček bývá většinou nazdobený mnoha ozdobičkami a barvy z něj jen srší. Ale ty určitě nechceš svítit více než všechny jeho žárovičky. Proto to s barvičkami nepřeháněj. Vsaď na vánoční barvy, takže červená, tmavě zelená, černá, bílá nebo hnědá to jistí.

Jde se k prarodičům

Pokud Vánoce budete slavit u prarodičů, pak v každém případě zapomeň na mini sukýnku a tričko s mega výstřihem. To by nebylo moc vhodné. To raději zvol kalhoty, klasické bílé tričko a barevný svetřík.

Vánoce s přítelem

Pokud budeš slavit Vánoce s přítelem, tak je oblečení jen na tvém a jeho vkusu. V tom případě si můžeš dovolit i ten větší výstřih a co je nejlepší. Můžeš si na sebe vzít hezké prádylko, mašličku a můžeš se mu darovat jako ten nejlepší vánoční dárek. Uvidíš, že ti neodolá.

Kolik make-upu? Přiměřeně.

Mimochodem, aby sis po letech na fotkách nepřipadala jako lehká děva, nepřeháněj to ani s make-upem. A to, ať Vánoce budeš slavit kdekoli. Bohatě postačí, když si zvýrazníš oči tužkou, řasenkou a třeba šedými stíny. Uvidíš, že z tebe bude kočka.

Tak šťastné a veselé.

Sandra Š.
foto: picjumbo.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *