Co s volným večerem? Jak se zabavit, když jsi single?

Jsi po rozchodu nebo si ještě nenašla toho pravého a nevíš si rady s večery? Nebo tě jen tvoje drahá polovička na některé večery opouští? Co dělat, když nikdo z kamarádů nemůže přijít nebo někam vyrazit? 

single holka

Máme hned několik tipů, jak se zabavit.

Ukliď si ve skříni

Určitě i ty občas míváš pocit, že nemáš, co na sebe, přitom ti ale skříň praská vě švech? Udělej si radikální úklid ve skříni. Pusť si hudbu a hurá do toho. Všechno vykrámuj ven. Rozthané nebo seprané kousky bez milosti rozstříhej na hadry nebo rovnou vyhoď. Oblečení, které jsi dlouho neměla na sobě, vyzkoušej a omrkni, jak ti teď sluší. Zkus všechno nakombinovat. Pokud si nevíš rady s některými outfity, jestli k sobě ladí, poskládej to na posteli k sobě, vyfoť a pošli kámoškám, co ony na to. Všechno, co si budeš nechávat ve skříni si zase hezky poskládej a kochej se, jak to máš krásné, Uvidíš, že úklid ve skříni ti udělá i úklid v duši.

Filmový večer 

Beztak existuje plno filmů, které jsi už dávno chtěla vidět, ale pořád si to odkládala. Volný večer bez programu je ale naprosto skvělou příležitostí. Připrav si něco dobrého k jídlu, nějaké to zobání, nezapomeň na pitný režim :-), zapal svíčku, hoď něco pohodlného na sebe a filmový maraton může začít.

Nebo na sebe hoď něco reprezentativnějšího, než jsou vytahané tepláky a skoč do kina. Při výběru filmu nemusíš brát ohled vůbec na nikoho. Navíc si můžeš koupit popcorn a s nikým se o něj nedělit. :-)

Udělej se krásnou 

Večer, kdy se s ním nemusíš vidět přímo vybízí ke zkrášlení se. Můžeš si pustit relaxační hudbu a naložit se do vany, na jak dlouho je libo. Jen pozor, ať neusneš. Ohol si nohy, aplikuj si masku, vyčisti si pečlivě obličej, zbav se fousků nad rty, dej si třeba i natáčky, nalakuj nehty atd. Než ti vše začne působit nebo zaschne, přečti si nějaký ten ženský časopis nebo si dej maraton seriálů.

Dělej to, co čem jsi vždy snila 

Dělej, co jsi vždy chtěla dělat. Chtěla si po bytě chodit nahá? Proč ne?! Chtěla jsi namalovat obraz? Skoč nejdříve do obchodu pro barvy a pak se pusť do díla. Nebo si vezmi obyčejnou tužku a dělej si náčrty. Ráda pleteš? Do toho. Nebo ses vždycky chtěla naučit vyrábět šperky? Připrav si vše potřebné, pusť si videjko, jak na to a zase, hurá do toho!

Běž spát 

Nebo prostě a jednoduše běž spát. Vypni telku, vypni telefon i notebook a zalez do postele. Co na tom, že je teprve sedm? Během spánku tělo regeneruje, tak proč mu konečně nedopřát pořádně dlouhý, ničím nerušný spánek?

Martina M.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *