Co si obléknout, když prší?

Toho, že je venku zima a často prší, sis už asi všimla. Jistě, když prší, moc se nám ven nechce, ale přesto tam musíme. Učitele by asi moc nezajímalo, že jsi nedorazila do školy jen proto, že lilo jako z konve.

prsi

Co na sebe, až bude příště zase deštivo a ty budeš muset ven?

V chladném, deštivém počasí se samozřejmě neobejdeš bez bundy. Trendy dámské bundy letošního podzimu jsou kožené bundy. Kožená bunda jen tak nepromokne, takže tě skvěle ochrání před mokrem. Navíc, kožené bundy jsou nadčasové a budou se nosit i příští rok i ten další a tak dále. A navíc je jde kombinovat prakticky s čímkoli, od bot, po svetry.

Vrstvi, vrstvi, vrstvi

Když prší, je zima. Bunda ti asi stačit nebude a ty budeš muset vrstvit. Naštěstí jsou letos šik taky dámské svetry z pleteného materiálu. Úplet jde totiž krásně kombinovat s tričkem, topíkem i košilí a prakticky jakýmikoli kalhotami, i když letošnímu roku vévodí úzké nohavice. Svetr zkrátka dokáže perfektně dotvořit celý outfit.

Deštník jako doplněk

Když prší, je jasné, že budeš potřebovat deštník. Moderní jsou průsvitné retro nebo pestrobarevné deštníky. Proč? Když prší, bývá ponuro, ale deštník, který bude jen hrát barvičkami, ti dokáže den rozjasnit a to se vyplatí, ne?

Oživ outfit návleky

S deštníkem můžeš perfektně sladit pletené návleky, které jsou btw taky aktuálním hitem. Jednak skvěle poslouží proti chladu a jednak proti mokru. Na cestu si je oblečeš a až dorazíš do místa určení, jednoduše je stáhneš a necháš usušit. Dají nosit k punčocháčům, k legínám i k úzkým kalhotovým nohavicím. Počkej, jak to je budou všichni závidět.

Co do kabelky?

V žádné kabelce ti nesmí chybět jemný eos balzám. V chladném počasí je potřeba rty promazávat, abys je chránila před popraskáním. Na popraskané rty totiž nejde pořádně nanést ani lesk ani rtěnka a hlavně, který kluk by chtěl takové rty políbit…?

Nezapomeň do kabelky zabalit i balíček kapesníčku navíc. Až šlápneš do bahna, budeš ráda, že ho máš čím otřít. :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *