Co tě čeká tento měsíc?

Nedávno ke mně na facebooku doputovala zábavná věštba, umožňující pomocí jednoduchého triku zjistit nejen, co si pro tebe nachystala bohyně lásky Afrodita, ale mnohem více. Do výkladu je samozřejmě nutné, jak už to bývá, zapojit notnou dávku fantazie, ale zase se můžeš dočkat nečekaných odpovědí :-)

Ptát se můžeš prakticky na cokoliv, třeba jak a kdy se ti do cesty připlete ten správný žabák, kterého pasuješ polibkem na svého prince, jak dopadne tvé vysněné rande nebo třeba jaký náboj budou mít nadcházející romantické chvilky ve dvou.
Postup je poměrně jednoduchý. Zkusit to můžeš buď po vzoru básníků, kteří věštili s pomocí náhody, kdy bez rozmýšlení sáhli po nějaké poetické sbírce, otevřeli ji na náhodně zvolené stránce a první báseň na ní pak byla odpovědí, většinou však spíše věštbou na daný den.

Vyzkoušet můžeš ale také modernější obměnu, sáhnout bys měla po první knize, učebnici nebo časopisu v dosahu (případně můžeš zavřít oči a vylovit nějaké čtivo ze školní tašky), a otočit na patnáctou stránku. První věta na této stránce by ti potom měla dát odpověď.

Je to podobné jako s výkladem snů a snáři, takže když se na svou otázku dočteš cosi zavánějící matematickou úlohou nebo popisem zámořských objevů z konce středověku, nezbývá než zapojit i podvědomí, které ti nejlépe vyloží, co by to tak asi mohlo znamenat.

Ať už ti vyjde cokoliv, nezapomeň si onu větičku někam zapsat, třeba do diáře k prvnímu listopadovému týdnu. Pak si zkus v duchu projít uplynulý měsíc, a uvidíš, jestli se věštba alespoň v některých bodech protnula se skutečností. A pokud ano, pusť se klidně do věštění na další měsíc. Nebo se s věštbou můžeš vytasit na nějaké párty či si zpestřit volnou hodinu ve škole.

Pochlubit se samozřejmě můžeš i v komentářích :-)

Zapi :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *