Comic-Con Prague 2022 odtajnil další hvězdné hosty: Hatie Hayridge, Tony Amendola a nově také Bernard Hill!

Pořadatelé Comic-Con Prague 2022 prozradili hvězdná jména. Účast jim potvrdili herci Hatie Hayridge, Tony Amendola, komiksový tvůrce James O’Barr, spisovatel Kevin J. Anderson a nově také Bernard Hill. Třetí ročník festivalu popkultury proběhne v termínu od 22. do 24. dubna 2022 v pražském O2 universu.

comic con Praha 2021
Hvězdní hosté budou i letos

Třetí ročník festivalu Comic-Con Prague by si rozhodně neměl nechat ujít žádný fanoušek popkultury. Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost potkat v ČR velké množství herců, komiksových výtvarníků a dalších umělců na jednom místě. Pořadatelé jimslibují, že i tento ročník bude nabitý hvězdnými hosty, jejichž tváře velmi dobře znají z různých kultovních snímků. „Nově můžeme potvrdit účast Hatie Hayridge a Tonyho Amendoly. Do Prahy se rovněž chystají Christopher Lambert, Julian Glover, Cara Buono nebo Sam Witwer,“ říká za pořadatele Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti ActiveRadio.

Britská herečka Hattie Hayridge je známá především díky roli centrálního počítače Hollyho v kultovním seriálu Červený trpaslík. V ní se střídala s Normanem Lovettem, který zavítal na Comic- Con Prague v minulém roce. Hattie Hayridge vystupuje rovněž v různých stand-up komediálníchshow, jako např. Perry And Croft: The Sitcoms, Lenny Goes To Town nebo Alter Ego. Americký herec Tony Amendola je známý především seriálovými rolemi Jaffského mistra Bra’takv v Hvězdné bráně, Edouarda Kagameho v Continuum a ikonického Geppetta v Bylo, nebylo. Objevil se také ve filmech Zorro: Tajemná tvář a Kokain a v seriálech Dexter, Akta X nebo Čarodějky. Americký umělec a tvůrce kultovní Vrány James O’Barr po téměř deseti letech opět zavítá do ČR. Na festival dorazí spoluautor románu Duna, americký spisovatel Kevin J. Anderson. Napsal také předlohy pro Star Wars, StarCraft, Titan A.E. nebo Akta X.

Svoji účast již dříve z řad herců potvrdili Christopher Lambert, Julian Glover, Cara Buono nebo Sam Witwer.

! Nově potvrdil účast také Bernard Hill, který byl součástí hned dvou nejúspěšnějších filmových projektů všech dob – zahrál si krále Théodena ve filmové trilogii Pán prstenů a také kapitána Edwarda Jamese Smitha ve snímku Titanic. Taste meče se sedmnáctým králem Rohanu a oslavte výročí 20 let Pána prstenů!

Na festivalu budou moci fanoušci zajít na některou z přednášek hvězdných hostů nebo získat jejich fotku či podpis.

Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na webu, Facebooku i Instagramu, kam budou postupně přidávány nové, podrobnější informace.

My v redakci se těšíme. Už máš lístky?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *