Comic-Con Praha 2021 se blíží!

Máš ráda komiksy, hry, filmy, seriály a cosplay? Pak si rozhodně udělej čas v termínu od 15. do 17. října a jeď do pražského O2 universa. Těšit se můžeš mimo jiné na výstavu s názvem FutureCity. Ta s využitím nejmodernějších dostupných virtuálních technologií přenese návštěvníky do verze Prahy v blízké budoucnosti. FutureCity je společným projektem Magistrátu hlavního města Prahy a dalších 4 městských společností. 

Speciální výstava FutureCity nabídne jedinečný zážitek v podobě virtuální cesty po Praze v blízké budoucnosti. “Jakmile návštěvníci vstoupí do časoprostorové kapsle, vezmeme je na cestu do budoucnosti. Ocitnou se v Praze, která je řízena moderními technologiemi a daty. Město bude mnohem čistší, klidnější a zelenější. Během své cesty se návštěvníci setkají s vládcem podzemní říše, navštíví dopravní centrum nebo biologickou čističku vody,” vysvětlit Pavel Renčín, vedoucí marketingu Active Radio. Na tuto cestu se návštěvníci Comic-Conu Praha musí pouze objednat. Cesta bude zdarma. Více informací najdeš na webových stránkách FutureCity zde.

Comic-Con Praha se přesunul z květnového na podzimní termín. Všichni hvězdní hosté, kteří již byli dříve oznámeni, přislíbili účast i v říjnovém termínu. Nově se můžeme těšit i na herce Raye Stevensona, který diváky zaujal především ve filmech Král Artuš, trilogii Thor nebo v seriálech Řím a Dexter. Do Prahy se chystá i herečka Suanne Braun, kterou proslavila role Hathor v seriálu Hvězdná brána. K vidění je i v seriálu Červený trpaslík a v komediích jako Princezna z cukrárny a Princezna z cukrárny: Zase vyměněná!. Hostem na festivalu bude takéNikkarin. Tento český komiksový kreslíř je autorem komiksové série 130 a alba Super Spellsword Sága. Dorazí i Jiří Kilevník, pracující jako tvůrce speciálních efektů v jedné z nejuznávanějších filmových postprodukčních společností Rodeo FX.

To ale není vše. Již dříve potvrdili účast na Comic-Conu Prague herci Christopher Lambert, Julian Glover, Neal McDonough, Edward James Olmos, Hugh Quarshie, Cara Buono, Crystal Reed, Sylvester McCoyz komiksových tvůrců pak Jason Aaron, Francesco Gerbino, R.M. Guéra, Petr Kopl, Jan Tatarka či Dan Černý. Ti všichni a mnoho dalších se chystá dorazit v říjnu na svátek pop kultury do Prahy.

Comic-Conu Prague se zúčastní rovněž celá řada hvězdných cosplayerů. Proběhne i kostýmová soutěž PragoCosplay!

Tak co, těšíš se? Vyrazíš?

comic con Praha 2021

Sleduj všechny novinky a informace o Comic-Conu Praha na webu a na sociálních sítích: FacebookInstagram.

 

Zdroj: Comic-Con Orague 2021

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *