Dárek pro učitele – SOUTĚŽ pro celou třídu

Jsi akční a nikdy nezkazíš žádnou legraci? Domluv se se spolužáky a připravte na konec školního roku překvapení vašemu učiteli. Darujte mu zážitek, na který jen tak nezapomene. Může se stát na den popelářem, vyzkoušet si řídit bagr nebo obrněný transportér, skočit si bungee jumping, vykoupat se v pivu nebo se vydat pást ovce do Beskyd.

Navíc, pokud zakoupíte zážitek u agentury ESENNCE.cz a natočíte předání dárku na video, můžete vyhrát zpět celou částku, kterou za zážitek utratíte. A pak to za výhru se spolužáky pořádně oslavit. :-)

zazitek pro ucitele

Jak se do soutěže zapojit?

Vyberte zážitek, který chcete svému učiteli věnovat z nabídky zážitkové agentury ESENNCE.cz (kompletní nabídka zážitků zde: www.esennce.cz) a objednejte ho. Zážitkový poukaz vám přijde rovnou v dárkovém balení s průvodním dopisem, kam můžete přidat i vtipné věnování. Až budete dárek učiteli předávat, stačí pověřit jednoho, který celou akci natočí na svůj telefon nebo foťák. Video potom zašlete na soutěžní email a čekejte na začátek hlasování na facebooku. Pak už bude jen na vás, jak moc budete své video podporovat a kolik pro něj získáte „lajků“. Vyhrává samozřejmě to video, které jich bude mít na konci soutěže 31.7.2014 nejvíce. Více o soutěži a kompletní pravidla najdete zde: SOUTĚZ: DÁREK PRO UČITELE.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *