Džínovina stále trendy

Taky zbožňuješ džíny ve všech podobách a nechápeš všechny ty módní guru, kterým džíny nejsou zrovna po chuti? Letos se neobávej, že bys džínami nebo džínovými doplňky způsobila nějaké to faux pas. I tento rok totiž džíny dominují našim šatníkům.

Pokud si to svou postavou můžeš jednom trochu dovolit, jdi do džínů cigaretového střihu. Ty krásně podtrhnou tvou postavu, obzvláště když je doplníš o botky na jehlách.

Máš nějaký ten faldík nebo větší zadek, který se mermomocí snažíš schovávat? Tak to si kup džíny střihu chinos. Co to je? Slovo chinos původně označovalo vojenské kalhoty, které byly vyrobeny z látky zvané chino. Střih těchto kalhot tedy vychází z vojenské módy. Kalhoty jsou i nemusí být bokovky, mají nižší sed a jsou mrkvového střihu, u kotníků se dost zúžují. Perfektně tak zakryjí vše, co nechceš, aby bylo vidět. :-)

Džínovina ale není jen o kalhotech. Nosí se pochopitelně i sukně a kraťásky. Pokud jsi romantický typ, vsaď na džínové šatičky a doplň je o lehký svetřík. Hitem léta budou i džínová trika, košile a topíky. Ty bez rukávů a se stojáčkem vypadají skvěle… Mladistvou módu mají třeba značky Tom Tailor nebo Denim. U obou značek si na sebe určitě něco vybereš, ať máš postavu jakoukoli. Všechny tyhle hadříky seženeš třeba v internetovém obchodě yes-eshop.cz. Tak se do eshopu koukej podívat. A pak se s námi poděl o tvůj úlovek. :-)

Pokud nemáš moc peněz na utrácení, obohať svůj šatník třeba jen o jednu věc a pro zbytek zajdi do skříně. Dnešní móda je dost tolerantní, a tak můžeme obnovit zašlou slávu oblíbených džín nebo džínových vest. Že už jsou ty staré trochu otrhané? No problem! O to je to lepší. Ležérní styl je to, co teď nejvíce frčí. Abys je trochu oživila, můžeš si je ozdobit třeba kreativními potisky.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *