Emma Watson má novou kamarádku!

Emma Watson, která se proslavila jednou z hlavních rolí v megahitu Harry Potter, má novou kamarádku. Na natáčení nového filmu „The End of the World“ (Konec světa) si začala dobře rozumnět s Rihannou, která ve filmu také hraje její nejlepší kamarádku. Film se natáčí v New Orleans a jak se zdá, oběma hvězdám prostředí svědčí.

Režisérem a scénáristou tohoto filmu je hrdina mnohých komedií Seth Rogen.

Anglickým bulvárem proběhla zpráva, že přátelství s Rihannou nemusí být tak úplně nezjištné, jelikož Rihanna je známá svým divokým a nevázaným životem, odvážnými názory a rebelstvím, což je v současné době velmi „cool“ ve světě showbusinessu.

Emma byla dosud spojována se svými filmovými kamarády Danielem Radcliffem a Rupertem Grintem, alias hlavními představitely již zmíněného filmového trháku Harry Potter.

A právě kamarádství s rebelkou Rihannou, by mohlo touto image slušné a hodné dívenky trochu otřást. Mohlo by jí toto kamarádství přinést více zajímavých filmových rolí? Nevíme. Jedno je však jisté – tak jako Emma znamená jeden z teenage idolů v Británii a mnoho dívek se obléká, či nechává stříhat podle Emmy, má rozhodně velkou šanci i na poli kinematografie.

Již v současné době, stejně jako např. Daniel Radcliff, si může za účinkování ve filmu, reklamě či televizním pořadu říci o sumu, o které se mnohým ani nesní, to vše díky obrovskému úspěchu filmové adaptace knihy o čarodějnickém učni Harrym Pottrovi. Emmo – you are a star :)

Smokey

Zdroj foto: http://www.mujzpravodaj.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *