Ewa Farna tváří značky SUBWAY®

Společnost SUBWAY® je největším řetězcem s rychlým občerstvením na světě. Oblíbená nabídka sendvičů SUBWAY® „7 s 6“, tedy 7 sendvičů s 6 gramy tuku, se stala hitem v celé řadě zemí. Produkty SUBWAY® podporují správný životní styl, především díky vyváženým nutričním hodnotám a nízkému obsahu soli. V loňském roce se rozjela kampaň „Sub of the Day“, jejíž tváří se stala zpěvačka Ewa Farna. Vyvrcholením kampaně bylo vyhlášení vítěze soutěže, patnáctiletého Adama Štalmacha z Pusté Polomi, který dnes povečeřel s Ewou Farnou v pražské restauraci SUBWAY®.

Rozhovor s Ewou Farnou

Otázky:

Jak se stravujete na svých cestách?

Nyní příliš necestuji, protože sedím věčně v lavici:-). Když jsem ale na cestách, převážně na velmi dlouhých a náročných a nemám čas chodit do restaurací, ráda udělám pro sebe i pro kapelu svačinku:-).

Který sendvič značky SUBWAY® Vám nejvíce chutná a proč?

Mám ráda ten s grilovaným kuřecím prsíčkem  nebo se šunkou!

Jak se udržujete ve formě? Cvičení? Zdravá strava?

Bohužel na mnoho aktivit nezbývá čas. Čili pravidelné cvičení či systematicky 5x denně jíst malé dávky, je v tomto životním stylu nesmírně těžké. Když se ale najde chvilka, trochu si zacvičím, snažím se hodně spát a večer do sebe neládovat velkou porci večeře. Místo sušenek si dát jablko apod.

Stala jste se tváří kampaně Sub of the Day, kde výsledkem je série velmi povedených fotografií. Jak jste si ho užila?

Fotili jsme již mi známým fotografem Ondrou Pýchou, je to profík, moc hezky fotí. Neměla jsem se tudíž čeho obávat a věděla, že i když nepředstavuji normálně holku, na které by měl člověk oči nechat, Ondra to nafotí tak, že se snad úplně neleknete, když mě v restauraci Subway potkáte:-).

Kde se s Vámi v letošním roce mohou čeští fanoušci setkat?

Letos to bohužel bude trošku omezenější kvůli mé maturitě, ale o prázdninách už zase budu naplno koncertovat. Poprvé mě tak budete moci potkat na sérii festivalu Hrady, na jejichž atmosféru se opravdu nemohu dočkat!

Jak jste si užila večeři s vítězem?

Užila, moc. Povídali jsme si asi 2 hodiny, bylo to moc příjemné, mám z toho dobrý pocit.

O čem jste si povídali?

Překvapilo mě, že jsme si nepovídali úplně o standardních věcech, jako např. jestli jsem už potkala Karla Gotta, jestli mám kluka apod. Ale o východních filosofiích, o starých civilizacích Egypta, o atmosféře ve vesničce u Ostravy odkud Adam pochází. O asketickém způsobu života….

A co autogramiáda?

Potkala jsem po dlouhé době zase své fanoušky, popovídala jsem si s nimi a snad jim i udělala radost.

A jedna otázka pro vítěze soutěže Adama Štalmacha. Jak jste si užil dnešní večeři s Ewou Farnou?

Bylo to super :-). Příjemně jsme si povídali. Překvapilo mě, že jsme se nebavili o obvyklých věcech.

Lidem v restauracích SUBWAY® na životním stylu svých zákazníků opravdu záleží. Restaurace SUBWAY® jsou proslaveny především akcí „7 s 6“, tedy nabídkou sedmi sendvičů, které obsahují měně než šest gramů tuku. Kolik je šest gramů tuku? To je zhruba stejné množství, které obsahuje jedno slepičí vejce, malá hrstka buráků či půlka avokáda.

Všechny sendviče SUBWAY® jsou připravovány přímo před očima zákazníků z právě upečeného pečiva a naplněny dle jejich přání, momentální chutě a nálady. Stačí pouze říci obsluze, jakou náplň sendviče si přejí. Restaurace SUBWAY® mají také speciální nabídku pro párty v podobě tzv. party platters, sestavených dle přání zákazníků.

V České republice byla otevřena první restaurace SUBWAY® v roce 2003 v Praze na Malé Straně. V současné době u nás najdou příznivci značky SUBWAY® své oblíbené sendviče už na osmi místech, v březnu se připravuje otevření další pobočky v Ostravě. 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *