Ex-přítelkyně Kanye Westa promluvila o jejich vztahu

Určitě si pamatujete, že jsme o této hvězdě rapové scény psali, a to v souvislosti s jeho aktivní pomocí při obměně šatníku Kim Kardashian. Nicméně tou, která dala pohlédnout trochu pod pokličku osobnosti Kanye Westa, je Brooke Crittendon (31), kráska, která s ním byla 2,5 roku v době, kdy Kanye dobýval zbytek světa.

Podle ní byl Kanye již v té době posedlý „ženskou siluetou“, a to hlavně v podání hezky tvarované brunetky Kim. Dokonce věří, že prý sledoval zveřejněnou neslavnou sexuální nahrávku Kim před tím, než s ní skončil. A jak se tedy vyjádřila k jeho současné přítelkyni? Řekla: „Kdo jiný je tady kromě Kim Kardashian? Halle Berry, J-Lo a Beyonce, ale ty jsou zadané. Ona se hodí k jeho značce. Součástí toho být nedotknutelný je mít to, po čem touží ostatní. Je to tak, že si říkáte – všichni chtějí jí a ona chce mě. A to dává perfektní smysl ve světě Kanya Westa.“

A může to vůbec Brooke posoudit?

Brooke pracovala jako asistentka produkce pro MTV a měla na starosti pasy pro vstupy do backstage, a jelikož byla velkým fanouškem Ushera, nemohla si nechat ujít příležitost spojit příjemné s užitečným. Nicméně byl to prý Kanye, který na tomto koncertě dělal Usherovi předskokana na jeho koncertě v New Yorku (2004), kdo se s ní dal do řeči a navrhl schůzku, po které spolu začali chodit. Během následujících měsíců se z nich stala nerozdělitelná dvojice a Kanye, který měl „základnu“ v Los Angeles, si koupil „hnízdo“ v New Yorku, aby byl Brooke na blízku.

Brooke prohlásila, že těch 30 měsíců s Kanyem bylo jako výlet do Disneylandu, protože přes den pracovala v kanceláři a večer vyráželi ven vstříc neuvěřitelným zážitkům. Šli spolu například, na jeho první Grammy v roce 2006, kdy byl navržen na Album roku, spolu s U2. I když nakonec cenu získali U2, Bonno (Bonno Vox – fronton U2) prý přišel do jeho šatny a říkal, že měl Album vyhrát Kanye, a že je jeho velkým fanouškem.

A důvod jejich rozchodu? „Kolem Kanye se vždy točilo mnoho žen a Kanye byl vždy velmi otevřený a upřímný, což vyústilo v to, že jsem prostě věděla příliš mnoho. A nechci se chovat tak, že když o něčem vím, není to nevěra. Později přišlo víc věcí a my se začali hodně hádat, takže rozchod byl řešením.“
Takže hodně štěstí Kanye a Kim.

Smokey
Foto: http://cs.wikipedia.org/wiki/Kanye_West

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *