FAKEER MÁ SOUTĚŽ O IPHONY7, JÓ!

Český výrobce nápojů FAKEER oslavil Štědrý den vyhlášením soutěže o nové iPhony 7 a další fakeerské ceny. Soutěž trvá až do 20. ledna 2017. Účastníkem soutěže může být každý, kdo natočí video na téma „FAKEER má nesrovnatelně lepší chuť!“.

Inspirací, jak natočit takové jednoduché video představuje parta spolupracujících youtuberů. Jejich příspěvky lze shlédnout na Youtube.  Účastníkům stačí vymyslet, s čím drink FAKEER porovná a je tak na fantazii, odvaze a originalitě každého, jak s tím naloží.

fakeer_soutez-iphone

„Výzva je jasná – neválej se na gauči a zapoj se do monstrózní soutěže o dva telefony iPhone 7 a dále mikiny, trička, snapbacky a hromadu FAKEER limonád,“ doplňuje Milan Hrdlička ze společnosti FAKEER.

Více o FAKEER

Řekni to lahví!“

FAKEER je český výrobce unikátního přírodního energetického nápoje (FAKEER ENERGY DRINK) a ovocných sycených limonád FAKEER LEMON DRINK (citron), FAKEER ORANGE DRINK (pomeranč), FAKEER RASPBERRY DRINK (malina) a FAKEER COLA. Zmíněný energy drink je vyroben z čistých přírodních surovin bez chemických látek a konzervantů, v limonádách částečně nahrazuje cukr přírodní sladidlo z rostliny Stevia. Fakeer  zná způsob, jak vyrobit originální uzavíratelnou lahev, která svým tvarem přitahuje pozornost a zároveň umožnuje mít osvěžení vždy po ruce.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *