Filmové tipy na srpen

Stejně jako tomu bylo v červenci, i tento měsíc pro tebe frendka.cz připravila výběr fimových premiér na srpen. I tentokrát bude z čeho vybírat. :)

kinoFilm Drsňačky je akční komedie v hlavní roli se Sandrou Bullock a Melissou McCarthy. Jedna je agentkou FBI, druhá policajtkou a obě nemají pranic společného. Pracovní povinnosti je svedou dohromady, jenže ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Ale protože rozkaz je rozkaz, musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Když nakonec spojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství.

Pohodový filmík, na který můžeš jít třeba s kámoškou.

Film Ostrov není pokračování stejnojmenného filmu s fešákem Ewanem McGregorem. Na tomto opuštěném ostrově se odhalují tajemství! Sophia a Daneel, jsou zamilovaný a vášnivý pár žijíci v Paříži. Jednoho dne však Sophie přijde s překvapením – s cestou do Bulharska. Po několika hodinách strávených na zaplněné pláži se ocitnou na téměř opuštěném ostrově kdesi v Černém moři. Téměř tropické teplo a několik místních obyvatel brzy změní jejich vlastní chování a ostrov je donutí odhalit své skryté obavy, které pomalu, ale jistě zpochybňují jejich lásku.

Filmík nádechem tajemna se nehodí zrovna na první rande, ale pokd s tvým klukem už nějákou dobu chodíš, proč ne, alespo%n si budete vaši lásky vážit.

Woody Allen opět podal skvělý reřisérský výkon a natočil bezva filmík Jasmíniny slzy. Příběh ženy, která se ocitá v těžké životní krizi. Odjíždí ze svého milovaného New Yorku hledat východisko do slunného San Franciska. Ale útěk z pohádkového stereotypu není tak jednoduchý. Když potkává šarmantního diplomata, který je uchvácen její krásou, má dojem, že nachází novou životní cestu. Jenže co vlastně Jasmine od svého života opravdu čeká? V hlavní roli na nás čeká krásná Cate Blanchett.

Na film rozhodně neber tvou drahou polovičku, kluci z filmů Woodyho Alllena většinou šílí, a tento film asi nebude výjimkou. Vyraž na něj raději s mámou, ségrou nebo kámoškou.

Pokud chceš vidět opravdový úlet, tak si zajdi na Šmoulové 2. V tomto pokračování hybridně akční/animované rodinné komedie Šmoulové, vytvoří zlý čaroděj Gargamel skupinu zlomyslných tvorů podobných Šmoulům jménem Naughties, aby získal všemocnou, magickou šmoulí esenci.

Film není jen pro malé, je pro všechny, kdo se chtějí pobavit a zavzpomínat na dětství.

Fanoušci české filmové scény se konečně dočkali i českého filmu: Líbanky. Ve svatebním se nám ukáže Aňa Geislerová a jak už tomu u ní bývá, bude podívaná stát za to.

A na co teda zajít s klukem?

No přece na sci-fi Elysium v hlavní roli s Mattem Damonem a Jodie Foster. Příběh tohoto filmu nás zavádí do roku 2159, kdy velmi bohatí žijí na kosmické stanici, zatímco zbytek populace je nucen přežívat na zničené Zemi. Objeví se však jedinec, který se rozhodne přinést rovnost mezi dva rozdělené světy

Na první rande přijde vhod komedie.

Do kin přijde film s Jennifer Aniston a fešákem Edem Helmsem: Millerovi na tripu. Jak název napovídá, bude to komedie každým coulem, a když  v ní navíc hrají krásní herci, není nad čím váhat.

 

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *