Girls Aloud opět spolu – a víc sexy, než kdy dřív!

Sarah Harding, Cheryl Cole, Nadine Coyle, Kimberley Walsh a Nicola Roberts, které byly stvořeny díky talentové soutěži televizní stanice ITV1 s názvem „Popstars: The Rivals“ v roce 2002, si daly název „Girls Aloud“, a opravdu je bylo slyšet. Od prvního alba bylo jasné, že jejich směsice elektropopu a dancepopu se líbí a bude úspěšná.

Povedlo se jim dostat 20 singlů do Top Ten za sebou a bez přerušení, z toho čtyřikrát první a dvakrát druhé místo ve Velké Británii, všechna jejich alba jsou platinová, byly nominovány na 5 Britt Awards a v roce 2009 jednu cenu vyhrály, a to za kategorii Nejlepší singl, s názvem „The Promise“.

Jakmile byla skupina zformována a probojovala se až do samotného finále soutěže, kde proti sobě měly skupinu chlapců, a Girls Aloud vyhrály se svou písní „Sound of Underground“, která se zároveň stala jejich hitem, produkoval jej Brian Higgins a Xenomania, jejich domovské nahrávací studio v Londýně. Hit byl po čtyři týdny po sobě číslem jedna a byl to jejich první platinový singl, který dostaly v roce 2003.

V květnu 2003 vydaly první album s názvem dle prvního singlu, tedy „Sound of Underground“, bylo velmi úspěšné, stejně tak i jednotlivé singly, všechny se dostaly do Top Ten v Británii. Skupina byla aktivní, v roce 2004 dál nahrávala a vydala album s názvem „What will the Neighbours say?“ (Co na to sousedi?), který obsahoval takové hity, jako „The Show“, „Love Machine“, novou verzi „I´ll stand by you“ od „The Pretenders“, nebo „Wake me up“. Všechy tyto singly se dostaly do Top Ten, přišla nominace na Britt Awards a výhra „Nejlepší skupina roku“ od Glamour Magazine . V roce 2005 také Girls Aloud poprvé vyrazily na turné „What will the Neighbours Say? Live“, vydaly první DVD s názvem „Girls on Film“.

Další roky nebyly výjimkou, Girls Aloud nezahálely a chrlily další singly a alba. „Chemistry“ je název jejich dalšího alba, obsahující hity jako „Long Hot Summer“, „Biology“, „Whole Lotta History“, nebo „I Think We´re Alone Now“, opět velmi úspěšné, a to nejen v Británii, ale také například na Novém Zélandu, kam skupina zajela v únoru 2006 oficiálně představit single „Biology“ a zároveň celé album „Chemistry“.

Pak následovala alba „Tangle Up“ (2007) a „Out of Control“ (2008). Obě alba i jednotlivé singly si vedly dobře také u posluchačů, nicméně v roce 2009 se členky kapely rozhodly jít každá po nějakou dobu do sólových projektů a tak to bylo až do této doby.

Jejich nové turné by mělo začít v londýnském hotelu Corinthia ve Whitehall, kde bude mimo jiné také finále letošního britského X faktoru. Zároveň s tím také představí své nové album „Ten“. Toto vše oznámily členky této velmi populární a úspěšné britské skupiny na tiskové konferenci, kterou pořádaly zároveň k 10 výročí jejich vzniku. Potvrzeno bylo také oficiální představení singlu „Something New“ naplánované na 18.listopadu. Nutno dodat, že všechny vypadaly fantasticky a více sexy, než kdy dřív, takže těšte se, bude to stát za to!

Smokey
Zdroj foto: http://www.girlsaloud.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *