Jak flirtovat? 

 

Chceš udělat na někoho dojem? Dát mu najevo, že se ti líbí? Flirtování je přesně to, co potřebuješ. Jenže jak na to?

Flirtování je snadnější, než by se mohlo zdát, je to vlastně taková hra, kterou často hrajeme, aniž bychom o tom věděli.

oblicej_krasa

Co je to flirtování?

Flirtování je řeč těla. Je to jakési vysílání signálu, že vám dotyčný líbí. K tomu například může dojít tak, že se na někoho usměješ a on ti úsměv oplatí. Flirtování je často podvědomé, ale lze jej trochu natrénovat.

Jak na to?

Chce se to naučit nestydět se a využít svých předností.

Během flirtování ani nemusíš otevřít pusu, slova jsou v této hře zbytečná. Naprosto si vystačíš s očním kontaktem, úsměvem a případně s lehkými doteky.

S úsměvem se dají dělat hotová kouzla a hlavně s jím nemůžeš nic pokazit, v žádné situaci. Velmi účinné je podívat se dotyčnému do očí, usmát se a pak se zase podívat jinam. Tím upoutáš pozornost protějšku při dalším kontaktu už třeba můžeš pokývnout, pohrát si s vlasy (natočit si je okolo prstu) apod. Když budou sympatie vzájemné, je dost pravděpodobné, že dojde na rozhovor. Přitom už třeba může proběhnout třeba letmý dotek jakoby mimoděk. :-)

Když chceš trénovat…

Pokud patříš k těm, kdo se bojí, začni tak, že si vyhlídneš na ulici někoho sympatického. A podíváš se mu do obličeje. Chvíli počkáš, jestli se na tebe taky podívá a pak se krásně usměješ. Jestli je to na tebe příliš, zkoušej se lidem nejdříve dívat na nos, až si nebudeš připadat divně, pak teprve zvedni pohled na oči… :-)

Nebo si k tréninku přizvi kámošku a zkoušejte si nejrůznější grimasy, od úsměvu, po mrknutí oka. Můžete si tak říct, jak to vypadá…

Flirtování není vůbec žádná věda. I když nebudeš trénovat, uvidíš, že když potkáš někoho, koho bys chtěla upoutat, půjde to samo!

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *