Jak poznáš, že se mu líbíš?

Kluci se sice tváří jako děsně drsní chlapáci, jakmile se však zamilují, tato krutopřísná hustomaska padá jako listí na podzim. Jaké jsou klučičí známky zamilovanosti?

Fyzické projevy

Zaláskovaný kluk při setkání se svým holčičím idolem rudne či bledne, klopí oči a nervozitu by mohl rozdávat. Najednou neví, co s rukama a když už se rozhodne na svou vyvolenou promluvit, plácá obyčejně neuvěřitelné nesmysly, přičemž u toho ještě navíc koktá.

Všudypřítomnost

Pokud se mu líbíš, můžeš se vsadit, že je stále někde poblíž. Vynoří se jako na zavolanou v okamžiku, kdy něco potřebuješ. Dá ti opsat úkol, pomůže s těžkým batohem… Najednou se chová jako gentleman, a to i přes to, že tě ještě před půl rokem zásadně oslovoval příjmením a házel po tobě mokrou houbou.

Superpamatovák

Zamilovaný kluk si o své vyvolené pamatuje i drobnosti, které si nepamatuje ona sama. Zná její oblíbenou barvu, kapelu i jídlo, ví, kde byla na dovolené a dokonce i to, co měla před měsícem na sobě. Jestli si říkáš, že to je známka toho, že jste dobří kamarádi, tak si zkus vzpomenout, jak byla tvoje nejlepší kámoška oblečená předevčírem. Nevíš? Tak vidíš…

James Bond

Kluci chtějí o holce, co se jim líbí, vědět naprosto všechno. Tak trochu svou lásku špehují a sledují a hlavně vyzvídají. Zajímá je naprosto všechno o jejím soukromí, ale hlavně informace o jejím milostném životě. Pokud se domáknou, že mají konkurenci v podobě jiného kluka, snaží se ho pak před svou láskou co nejvíce pohanět a pošpinit a naopak vytáhnout na světlo své dobré vlastnosti.

Kamarádství

Aby se k tobě vůbec takový kluk dostal, jde na to přes kamarádství. Zkámoší se nejprve s tebou, pak se začne bavit s tvými kamarádkami a nakonec tě zatáhne do své party a představí všem svým kámošům. Zároveň si ale dává bacha, aby se žádný z jeho kamarádů nedostal k tobě moc blízko a neměl tak šanci tě zaujmout víc, než on sám.

Stále pochybuješ, že se mu líbíš? Vyzkoušej jednoduchý test: řekni mu, že si myslíš, že by mu slušely kratší vlasy a uvidíš, že do týdne přijde ostříhaný. Nebo se mu svěř s tím, jak moc na klucích miluješ modrou barvu a vsaď se, že druhý den dorazí oblečený do modré…

Anička


Astratex.cz - Dámské spodní prádlo za skvělé ceny

Mohlo by se vám líbit...

172 komentářů

 1. Nela napsal:

  Ahoj, už 5 let miluji jednoho kluka, ale nevím jak mu to říct. Poradite mi prosím

 2. kája 58 napsal:

  prosim pomoct co kdyz ten kluk neni kluk co kdyz je proste jiny

 3. Daniela napsal:

  Ahoj.. Líbí se mi kluk o rok starší.. Na základce už půl roku a ještě jsem s ním nepromluvila… Teď byli prázdniny a přišlo mi že dřív jsem se mu i líbila … Możná prehanim protoze je teprv 1. Týden 😀 a dříve jsme měli třídu vedle sebe a furt sme na sebe tak nenapadne koukali a jednu vec co jsem nepochopila že přijel ke mě když jsem seděla na chodbě a on přijel na skříňce a seděl vedle mě a pak odjel XD jsme si podobní po fyzické stránce ale jak říkám… Nikdy jsme se nebavily a i kdyz ja o nem neco vim tak on o mne nic.. Btw se kamaradime s holkama z jeho tridy a oni jsou hrozne drbny a kazdy den bych jim to tak rada rekla ale proste se mega bojim ze bych celej ten rok jen poslouchala nejaky narazky na to…. Btw bych byla dost nasrana kdyby mel problem s tim ze mam jinej uces XD mam prostrihane vlasy a často se kroutí jinak jako.. xD

 4. Eliška napsal:

  Kdyš jsem přišla na kamarádovi na oslavu tak mi jeho kamád dal pití a celou dobu byl jenom semnou a potom mi dal ruku na ruku co to znamená ??

 5. je to urgentní napsal:

  Ahoj,jeden kluk se mi líbí,ale nechci, aby to poznal. Pořád mi luská prstama před očima,háže papírky,volá na mě a díva se na mě. Co to znamená? chce mě otravovat a nebo se mu líbím?
  Prosím napište mi co nejdřív. :)

 6. anna napsal:

  Mne se libi kluk o 4roki mladsi ale on mne nechce co ma dela pozad na nej musim mislet a nejde to nanej zapomenout co ma delat jmenuje se michal

 7. Míša napsal:

  Mák problém, už asi 4 roky jsem zabouchlá do jeenoho kluka, ale poslední dobou už mě to nějak přešlo, včera když jsem s nim měla trénink pořád na mě koukal, absolutně nevim jestli mu připafam divná, nebo naopak. Přiznam se, že s timhle nemam vůbec žádnou zkušenost. Právě proto prosim někoho o radu 😀

 8. Prosím poraďte napsal:

  Chodím do stejné třídy s jedním klukem a sedím s ním. První se mi hnusil, ale pak začal dělat zvláštní věci: otevřel mi dveře a čekal až projdu, dal mi ruku přes rameno, je na mě hodný (což je pokrok, protože na začátku roku mi nadával), chce o de mně u všeho radu, kde jsem já, je i on… Začal se mi líbit a nevím jestli mu to mám říct. Prosím poraďte :)

 9. Eliška napsal:

  Myslím si, že ano…. :) poznáš to i podle toho když ti bere věci jestli se u toho například směje nebo jestli do tebe,, omylem” strčí nebo jestli když ti bere věci se na tebe kouká….. a jste něco jako kamarádi, protože jestli ano tak to dělá buď, že tě chce vyprovokovat a nebo se snaží o to, aby mohl být co nejdéle s tebou neboli cítil tvou přítomnost…… Ale tím nemyslím to, že když nejste přátelé tak to znamená, že tě nechce to v žádném případě :)

 10. Ta zaláskovaná napsal:

  Ahoj, mám problém. Hrozně se mi líbí jeden kluk. On mi neustále bere věci, každou přestávka ke mně leze a otravuje mě 😀 Potom mi ale zase kupuje věci, zmíním se, že jeho zvírazňovač je boží a další den mi ho koupí a donese. Myslíš, že by to mohla být láska?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *