Jak se chovat na rande

 

Chystáš se na rande a dumáš nad tím, jak to asi bude probíhat? Klapne to, neklapne to? Je jasné, že budeš chtít zaujmout a zanechat dobrý dojem tak, aby z toho bylo další rande a pak další rande atd. :-)

Na rande se chodí proto, aby se ti dva poznali. A když už spolu ti dva chodí, na rande se chodí, aby spolu trávili společný čas. Rada, jak se chovat na rande tak zní, že pokud chceš, aby tě kluk bral takovou, jakou chceš, buď svá.

ruku v ruce

Být svá

Každý člověk je jiný a to je dobře. Kdybychom byli všichni stejní, lezli bychom si pěkně na nervy. Proto se na rande nesnaž přizpůsobovat tomu druhému. Když ti řekne, že má rád fotbal, ale ty tenhle sport nemůžeš vystát, neříkej opak jen proto, aby ses mu zalíbila. Klidně přiznej, že máš radši třeba tancování. Stejně by to za čas vyplavalo napovrch a nemuselo by to dopadnout dobře.

Když nemáš svůj den

My holky někdy prostě nemáme svůj den. Ať už za to může menses, nepadnoucí kalhoty nebo hádka s tvou nejfrendkou, máš tři možnosti. První z nich je ta, že nedáš nic najevo. To, že máš ty problém, je jen tvoje věc a kvůli tomu přece nebudeš na rande nepříjemná. Druhá možnost je ta, že hned na začátku rande přiznáš, že nemáš svůj den a vysvětlíš proč. Asi mu budeš těžko hned na prvním rande vyprávět o tvé menstruaci, ale to, že tě bolí hlava klidně přiznat můžeš. Třetí možností je ta, že rande přesuneš na jindy. Pokud víš, že si to vůbec neužiješ, možná bude lepší, když raději zůstaneš doma, uděláš si holčičí den a vyrazíte jindy, až budeš úplně fit.

Rady jak nezkazit první rande, najdeš v tomto článku.

Placení

Placení na rande se také často řeší. Hodně kluků bere to, že zaplatí za oba jako samozřejmost. Samozřejmé to ale není. Proto si s sebou na rande vezmi peníze a při placení nabídni, že zaplatíš celou útratu, nebo alespoň tvou půlku. Když bude kluk trvat na tom, že zaplatí, nedohaduj se s ním o tom a nech ho to udělat. Můžeš poděkovat a nabídnout, že příště zaplatíš ty. Když se s ním budeš o placení hádat, můžeš tak urazit jako ego.

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Adele napsal:

    ja jsem jeste s klukem na rande nebyla achjooo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *