Jak se obléct na rande?

Chystáš se na rande, mrkneš do skříně a zjistíš, že nevíš co na sebe? Buď v klidu, vybrat něco na sebe tak těžké není, frendka ti poradí, jak na to.

Samozřejmě záleží na tom, kam půjdete. Když vyrazíte do zoo, asi se úplně nebudou hodit krátké černé koktejky. Naopak, když půjdete na večeří, tenisky bys měla nechat doma.

Když nevíš, kam vyrazíte, nebo se domníváš, že se rande bude vyvíjet a vy toho stihnete více, než jen jednu činnost, tak zvol zlatou střední cestu.

pripravena na randeKalhoty nebo sukně? 

Pokud jsi kalhotový typ, pak sáhni po džínách, topu nebo blůzce v tvé oblíbené barvě a když to doplníš o svetřík nebo a sako, určitě nic nezkazíš. Naopak vytvoříš tak dojem nesmrtelné elegance a ženskosti. Navíc se tento outfit hodí pro takřka každou příležitost. Obuj si k tomu třeba baleríny, nebo boty na klínku a je to.

Pokud se cítíš lépe v sukni, tak si ji vezmi. Zkrátka se drž zásady, že se v každém případě musíš cítit dobře. Když by to tak nebylo, mohlo by rande skončit fiaskem.

Podpatky? 

Hodně holek si myslí, že se klukům líbí jen holky v podpatcích. To je věc vkusu každého kluka. Jasně, klukům se líbí podpatky, protože v nich mají holky hezké dlouhé nohy. Ale nemůžeš to brát jako dogma, takový sportovní typ, možná raději uvidí tvé nožky v kraťasech a trekových botách. Takže, pokud jsi na podpatcích nikdy nestála a vůbec v nich neumíš chodit, nech je radši doma, mohla bys být spíše pro smích.

Výstřih?

Totéž platí o výstřihu, každý kluk se rád mrkne, jak jsme obdařené, ale pokud se hrbíš, nebo stydíš, tak na výstřih zapomeň. Ostatně s výstřihem opatrně, velký výstřih by mohl působit kontraproduktivně, mohl by si o tobě pomyslet nehezké věci, což asi nechceš…

Pokud ti přijdou kalhoty (nebo sukně), topík a sáčko nudné, tak si to oživ doplňky  jako korálky, náušnice, náramek nebo šátek.

Jak vidíš, oblíknout se na rande není o nic těžší než se vypravit ráno do školy. Takže nezbývá než ti popřát pro štěstí. :-)

 

Sandra Š.

 

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Maria napsal:

    Ani moc slavnostně ale ani moc ležérně. Rozhodně ne džíny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *