Jak se připravit na Valentýna

Valentýn se blíží! I když to u nás není tradiční svátek, je to super příležitost říct svým milovaným, že je máme rádi. Proto se na Valentýna už nenahlíží jako na americký svátek a slaví jej čím dál víc lidí i u nás. Patříš k nim?

Jak se na něj připravit, aby sis ho užila, jak se patří?

laska_valentyn

Bez dárku to nejde

K Valentýnu patří určitě dárek. Nemusí to být nic velkého, ale nějakou tu pozornost to zkrátka chce. Pokud jsi zručná, můžeš samozřejmě něco vyrobit – namalovat mu něco na hrneček, vyrobit koláž z vašich fotek. Když to umíš v kuchyni, určitě by ho potěšilo něco pečeného, třeba ve formě srdce. Jestli ti ruční práce a postávání v kuchyni nic neříká, nezbývá než něco koupit. Buďto můžeš pořídit prstýnek nebo řetízek, anebo se můžeš vydat originálnější cestou.

Mrkni na levné originální trička s potisky. Vybírat můžeš z desítek druhů a určitě vybereš potisk, který mu padne. Je libo nějaký crazy obrázek nebo radši nějaký ten vtipný popisek? Vsadíme se, že si vybereš i něco pro sebe.

Udělej se hezká

Další bod k dokonalému Valentýnu je pochopitelně mít co na sebe. Kluci to moc neřeší, ale my ano, takže co si oblíknout? Samozřejmě záleží, co budete podnikat. I když půjdete jen tak posedět do baru nebo zamíříte do kina, chce to něco, v čem se budeš líbit. Hezké a padnoucí spodní prádlo je základ a na to buďto sukni, což se v únoru příliš nedá, anebo kalhoty. Klidně si můžeš oblíknout oblíbené džíny, ale k nim si vyber slušivý topík, třeba s krajkou. Krajka se klukům líbí a holkám sluší, takže s krajkou nešlápneš vedle.

Abys byla na Valentýna opravdu krásná a cítila se dobře, chce to trochu péče už pár dní dopředu. Super pomocníkem je peeling. Ten pomáhá odstraňovat odumřelé buňky z povrchu pokožky, pleť je díky tomu vyhlazenější, lépe přijímá různé produkty (jako make-up) a rychleji se obnovuje. Pozvi si třeba kámošku a udělejte si holčičí večer, vyzkoušejte peeling na tvář, nalakujte si nehty a proberte kluky a valentýnský program.

Co když kluka nemáš?

Neřešíš Valentýna, protože jsi single? Najdi si náhradní program. Domluv se ségrou nebo s nejfrendkou a stejně si udělejte hezký den. Také kámošce můžeš dát dáreček! Inspirací ti může být populární kosmetika Siberica. Je to přírodní kosmetika, která ji stoprocentně potěší.

Taky si udělejte program, co takhle si koupit nějakou čokoládu a vyrazit do kina za romantikou? Nebo si běžte společně zacvičit a pak si za odměnu zajděte do kavárny na horkou čokoládu. Valentýna si totiž můžeš užít, i když zrovna s nikým nechodíš. Takže do toho!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *