Jak se vyladit na rande

Miluješ ve filmech scény, když se hlavní hrdinka chystá na rande a započnou náročné přípravy, od kosmetických úprav, přes kadeřníka, až po konzultaci oblečení s výborem kámošek?

randeOstatně podobně se na rande vyladit můžeš i ty. Pokud vaši nemají hluboko do kapsy, můžeš to vzít v dnešní době od podlahy a vyladit se skutečně kompletně. Některé kliniky totiž dnes nabízejí i možnost korekce vrozených vad na kráse.

Například pokud ti vadí odstávající uši, můžeš si nechat udělat korekci odstávajících uší v Trenčíně. Více o této možnosti se dozvíš na stránkách http://www.mgmmedical.sk/. Jestli však na podobné zlepšováky zatím nemáš peníze, můžeš si užít alespoň styling z hlediska oblečení.

Vděčnou částí šatníků jsou samozřejmě botičky, ty už dnes pořídíš za pár korun, a volit můžeš z nesčetně typů a stylů provedení. Boty by také měly barevně ladit se zvolený oblečkem. Například filmové hvězdy mají obvykle ke každému modýlku jeden speciální pár bot, a nahlédneme-li do minulosti, tak třeba královny boty na sebe vzaly jen jednou a pak jimi obdarovávaly poddané.

Ty ovšem většinou botky užiješ vícekrát, proto se vyplatí dbát i na jejich kvalitu. Zajímavé modely dámských bot nalezneš třeba zde.

Oblíbenou součástí nákupů jsou i moderní blůzky. Jejich výhodou je, že se dají nosit jak v letní, tak i podzimní sezóně. Vybírat můžeš z nespočtu kousků a nalezneš mezi nimi některé pořádně originální kousky, které ti budou závidět nejen ve škole. :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *