Jak si přivydělat při studiu

Studuješ, ale pohráváš si s myšlenkou najít si nějakou brigádu nebo rovnou práci na plný úvazek a vydělat si nějakou tu korunku? Neváhej, blíží léto, což je období naprosto ideální  pro to začít si vydělávat.

Možností jak si při studiu vydělat je hodně. Studenti nejčastěji vypomáhají v gastronomii nebo v obchodech, kde doplňují zboží do regálů nebo sedí na pokladně. Kluci pak často pracují ve skladech.

Pokud ti podobná práce nic neříká a radši bys dělala něco, co by se ti mohlo hodit i v budoucnu, jsou i jiné možnosti. Co takhle začít podnikat?

prace z domova

Zrodil se ti v hlavě podnikatelský nápad? Co takhle jej začít rozvíjet? Co na tom, že ještě studuješ, když se chce, všechno jde! Když začneš na vlastním projektu, budeš sama svým pánem a čas si budeš moct řídit podle sebe.

Internetový obchod – možné řešení!

Nevíš, co dělat? Třeba můžeš založit e-shop. Jasně, není to úplně jednoduché, ale má to budoucnost. Dnes se běžný život přesouvá na internet a zejména generace do čtyřiceti let nakupuje stále častěji online. Internetové obchody tak zažívají boom.

Pořídit si vlastní e-shop nemusí znamenat rozbít prasátko a vydlabat ho do dna. Existují různé varianty. Zkus si zadat do vyhledávače spojení e-shop levně odkaz a uvidíš, že ti vyjede hned několik řešení. Od možnosti koupě již zavedeného e-shopu, po jeho pronájem. Potvrdí se ti, že obavy z toho, že to bude stát spoustu času a peněz, jsou zbytečné, tvorba vlastního e-shopu již totiž nemusí být otázkou měsíců a tisíců.

Klidně můžeš mít vlastní e-shop zdarma, a to hned. Stačí si zvolit free tarif, založit testovací verzi e-shopu, naplnit jej zbožím, fotkami, otextovat to a je to. Další možností  je pak pronájem e-shopu.

Vlastní řešení vs pronájem

Rozdíl mezi vlastním e-shopovým řešením na míru a pronájmem je ten, že v pronájmu můžeš dělat spíše jen drobné úpravy dle toho, co ti majitel povolí. Na druhou stranu u pronájmu není riziko velké jednorázové investice a lze jej případně kdykoliv zrušit.

Pronájem e-shopu se jednoznačně hodí pro ty, kteří jsou na začátku svého podnikání a kteří prodávají jednoduché produkty. Je to zkrátka super řešení, pro všechny ty, co si to chtějí vyzkoušet a zjistit více o svých zákaznících. Mezi další výhody patří taky rychlost, s jakou se dá e-shop spustit. Teprve poté, co ti eshop osvědčí a začne vydělávat podle představ, je dobré investovat do e-shopu na míru a přizpůsobit jej individuálním potřebám.

Kterou možnost bys zvolila radši?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *