Jak si prodloužit léto?

Vládu už pomalu ale jistě přebírá deštivý a studený podzim. Ale nemusíš smutnit. Pro tebe léto ještě nekončí. Prodloužit si ho můžeš v několika jednoduchých krocích.

Začni sprchou!

Chceš se co nejdéle pyšnit opálenou pokožkou? Není nic jednoduššího než začít ve sprše. Pořiď si hydratační sprchový gel, který tvou pokožku udrží dlouho hydratovanou a vyživenou. Pokud si zakoupíš kosmetiku se zvláčňujícím vitamínem E, určitě nic nezkazíš! Po sprše se také nezapomeň důkladně namazat hydratujícím lehkým tělovým mlékem. Na trhu je nyní nepřeberné množství voňavých tělových mlék, ze kterých i vybereš určitě i ty!

Hydratace a samoopalování

Prevenci brzkého sloupání v podobě hydratace máš tedy za sebou. A co teď? Vrhni se na tónování tvého bronzu. Zapomeň na nezdravé solárko, jdi do lehkých samoopalováků, které naneseš v pohodlí domova a ještě ušetříš! Pro lepší efekt udělej peeling, který pokožku zbaví odumřelých buněk. Předejdeš tak nepravidelnému zbarvení pokožky a nevzhledným flekům. Až poté nanes samoopalovací gel či krém a důkladně ho rozetři. Tip: Nezapomeň si po samooplaovací proceduře umýt ruce, ať nejsi flekatá!

Falešný bronz

Pokud si chceš svůj letní look opravdu pojistit, nezapomínej ani na podzim na bronzující pudry. Lehce popraš celý obličej nebo jen čelo, bradu a nos. Na bronzery ale nemusíš zanevřít, i když nechceš být celá bronzová. Můžeš je využít místo tvářenky. Rozzáří tě i tužka tři v jednom ve slunečních barvách, kterou můžeš použít na tváře, oči i rty.

Prodloužíš si léto i ty?

Kristýna Dušková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *