Jak si užít poslední dny prázdnin?

Prázdniny už doslova klepou na dveře a do jejich konce zbývá jen několik málo dní.

Přijde ti, že uběhly tak rychle, že sis je vůbec neužila? Nezoufej a zkus prázdninový program natěsnat do posledních dní.

stan_tabor_prazdniny

Léto u vody

Počasí hraje do karet, a tak šup šup k vodě. Vezmi kámoše a vyrazte k vodě. Je jedno, jestli to bude veřejné koupaliště, nějaká pískovna nebo třeba přehrada. Jakákoli voda se počítá. Vezměte si s sebou míč, frisbíčko a třeba i karty, ať máte co dělat, když se zrovna nebudete ráchat ve vodě.

Sportovní vyžití

Hodně lidí tráví léto aktivně. Záleží, jaký sport máš nejradši, jestli dáváš přednost kolu. Vytáhni kolo a vyraz na výlet alespoň po okolí. Nebo se můžeš popovézt vlakem a ušetřit tak síly na cestu domů. Pokud dáváš přednost běhání, vyběhni. Že bys radši kolečkové brusle? A co ti v tom brání? Vyber si trasu a jeď. Není času nazbyt.

Letní láska

Varianta pro nezadané: Neprožila jsi toto léto letní lásku? Neboj, ona určitě přijde někdy v průběhu roku. Aby ses neochudila o letní romantiku, pusť si nějaké ty romantické dojáky a prožij lásku alespoň na plátně. Aby ti nebylo smutno, přizvi si k tomu kámošku, můžete si poplakat spolu.

Varianta pro zadané: Udělejte si super letní rande. Sbalte něco dobrého k jídlu a pití, deku a pár svíček a vydejte se někam na louku, do lesa, do letního kina nebo k vodě na romantické rande.

Stanování

Nebyla jsi letos pod stanem? Domluv se s rodiči nebo s kámoši a roztáhněte stan u někoho na zahradě. Co na tom, že to bude jenom jedna noc?

Tábor

Tábory už sice skončily, ale klidně si jeden rychlý uspořádejte. Domluv se s co nejvíce kamarády a vyhlídněte si v okolí nějaké místo, kde můžete celý den hrát hry, poflakovat se a nakonec udělat táborák a opéct buřty. Mňam!

Co ty na to? Půjdeš do toho?

Martina M.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *