Jak si zvýšit sebevědomí za pár minut

Máš před sebou důležité rande? Stojíš před zrcadlem a ve všem si připadáš nemožná, tlustá a ošklivá? Je jasné, že během jednoho dne nezměníš svoji postavu, ale jsou tu věci, které zvládneš během chvíle a díky kterým budeš rázem sebevědomější a přitažlivější! Je to tak jednoduché a přitom tak účinné, tak proč to nezkusit?

krasa_melancholie

Tady je pár osvědčených tipů, které působí okamžitě a může si je dovolit každá z nás. Takže čti dál a vyzkoušej nějakou z těchto účinných ženských zbraní, které 100% zaberou!

Lak na nehty

Možná si nehty nelakuješ vůbec, nebo jsi zvyklá na průhledný lak či svoji osvědčenou barvu, na kterou nedáš dopustit. O to víc se budeš divit, jak se tvoje celková vizáž promění například s rudou barvou, která působí tak žensky a odvážně! Podobně může zafungovat i červená rtěnka, ale ber ohled na svůj věk, abys nepůsobila příliš lacině!

Nový účes

Nemusíš se hnát do kadeřnictví, vždyť přeci i doma si můžeš s vlasy pořádně vyhrát. Vyfoukej si je a udělej si třeba nějaký drdůlek, který normálně nenosíš. Nebo naopak, pokud jsi zvyklá nosit vlasy do culíku, rozpusť je! Nejde o to změnit rovnou střih nebo barvu ani vytvořit ukázkové lokny… Přehnaná dokonalost není nutná ani žádoucí!

„Cizí“ šatník

Pod pojmem „cizí šatník“ si můžeš představit třeba šatník tvojí sestry, mamky nebo kamarádky. Hlavní věc, které se asi budeš snažit docílit, je to, aby ses cítila přitažlivě. Pokud nemůžeš ve své skříni najít nic originálního, v čem by ses mohla „blýsknout“, nemusíš hned běžet na nákupy. Určitě najdeš nějaký pěkný kousek v šatníku někoho, kdo ti jej na večer rád zapůjčí!

Nezapomeň ale, že pokud se navlíkneš do kamarádčiny minisukně, když jsi sama zvyklá nosit nanejvýš kraťasy, budeš se cítit nejistá, což ON i okolí určitě pozná a vycítí! Hlavní je, aby ses cítila pohodlně a sebevědomě! Pamatuj také na to, že někdy méně znamená více.

Tak a teď už jen nanes svojí oblíbenou vůni (pozor, nepřežeň to!), narovnej se, nasaď úsměv a vykroč pravou nohou!

Hodně štěstí!:)

Linda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *