Jak vyklouznout z děsného rande?

Rande většinou vypadají podobně. Večeře, kafe, kino nebo procházka… Pokud ale váš protějšek není ten, kterého jste si vysnily a je spíše naopak ztělesněním hrůzy, pak se taková schůzka může vyvinout v pěkný trapas. Jak se z takového rande co nejrychleji a nejšikovněji vytratit? Frendka pro vás vybrala pár tipů.

První triky jsou jen pro otrlejší povahy a pro ty, kdo chtějí dotyčného pekelně otrávit a znelíbit se mu!

Udělej ze sebe frigidu nebo puritánku. Stačí dokolečka mluvit o tom, že sex bude až po svatbě a pak jen s účelem rozmnožování.

Dělej, že nerozumíš jeho vtipům, po každém “vtípku” se zeptej: “To měl být jako vtip? “

Pošli hromadnou sms se zněním: “Prosím zachraňte mě z trapné schůzky!” , ale nezapomeň ji poslat i jemu.

Kousej si nehty, při smíchu chrochtej a při jídle mlaskej. Nechutné chování určitě odradí i toho nejotrlejšího týpka.

Nabídni mu, že další schůzku uděláte se všemi rodiči a pak byste se mohli sestěhovat a společně bydlet v pokojíčku u vašich.

Je to na tebe hodně drsné? Nevadí. Zkus mírnější taktiku.

Snad nejstarším a osvědčeným trikem je telefon. Domluv se před schůzkou s kámoškou, že ti třeba po půl hodince zavolá. Jestli tvé rande bude pěkná otrava, můžeš se vymluvit třeba na to, že ti volají rodiče a ty budeš muset urychleně domů. Nevýhodou tohoto triku je, že tě tvůj protějšek může snadno prokouknout a ty budeš muset vysvětlovat.

Pokud se hned u dveří ukáže, že je ten druhý přesně ten, koho nechceš, tak ho už na začátku upozorni na to, že na rande máš jen půl hodiny. Půl hoďku přežiješ i s tím největším otravou a pak to můžeš uhrát tak, že si nemocné kámošce slíbila, že se u ní stavíš a něco jí přineseš.

Ne, nadarmo se říká, že lež má krátké nohy. Jestliže použiješ jednu z těchto výmluv, může se ti to za čas vymstít. Sice nejbolestnější, ale zároveň nejférovější je říct mu pravdu. Pokud je ti jasné, že z toho nic nebude, tak mu to řekni narovinu. V takovém případě buď milá a mluv k věci.

Stačí, když řekneš něco ve smyslu: “Děkuju, že sis na mě udělal čas, jen už teď vím, že bychom se k sobě nehodili.” Určitě se ti to nebude říkat snadno, ale ze schůzky budeš moct odejít se vztyčenou hlavou a dobrým pocitem.

rdc

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Maria napsal:

    Řekni že tě bolí hlava.A pokud jste byli v restauraci tak řekni že ti je špatně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *