Jak zaujmout toho největšího hezouna?

Taky to znáš, stojíš ve frontě na oběd a najednou se ve dveřích objeví ten krásný kluk… Co dělat? Chceš na sebe upozornit, ale stydíš se nebo jen nevíš, jak na to?

Frendka ti poradí pár triků, díky kterým budeš za hvězdu!

Nechoď v černé barvě

Chodí tvé spolužačky stále v tmavém oblečení? Tak to změň, začni se oblíkat třeba do růžové. Nebo naopak, pokud všechny holky chodí jako Pravá blondýna, pak si obleč džíny třeba s pestrobarevným topem. Zkrátka nebuď stejná jako ostatní. Když vykročíš z davu, hned si tě každý všimne, a o to přece jde.

Voň!

Je vědecky dokázáno, že si lidé volí svého partnera podle vůně. Takže je jasné, že když se po těláku neosprchuješ nebo alespoň nenavoníš, tak kluky jen odradíš. Ideální je, když svou voňavku použiješ několikrát denně a vůně z tebe nevyprchá, když pak tvůj idol půjde ve frontě na oběd okolo tebe, rozhodně ho tou vůní oslníš. A pokud tvou vůni okomentuje, dej mu přivonět ke krku, z toho se mu podlomí kolena!

Směj se a buď pozitivní

Nic klukům nepříjde víc sexy než sladký úsměv. Jednoduše si život užívej a vysílej pomocí úsměvu pozitivní vlny dál. Usměvavá holka i v davu přitáhne pohled nejednoho hezouna, takže keep smiling :-).

Nahoď flirtovací pohled

Pokud chceš dát najevo, že jsi k mání a že jsi zatracená kočka, tak na sebe upozorni sexy pohledem. Jak vypadá? Přece ho znáš z každého časáku. Mírně přivři oči a lehce našpul rty… Vše si nejdříve vyzkoušej před zrcadlem, aby to nevypadalo lacině! A pozor, ten pohled nemusíš věnovat přímo tvému vyvolenému, klidně si vyhlídni někoho jiného v jeho blízkosti. Jen se postarej o to, aby to viděl. Kluci jsou lovci, takže pokud tvůj idol ucítí, že by se o takovou kočku, jakou jsi ty, mohl utkat, nebude váhat.

Nestačíš na to sama?

Neklesej na mysli a zaúkoluj kámošky. Řekni holkám, aby se o tobě nanápadně! zmínily v partě kluků. Aby řekly nějákou cool historku, cos prožila, prostě si zajisti, aby se o tobě šířily pozitivní informace. Je víc než jasné, že se kluci začnou zajímat o to, kdo že je ta bezva holka, o které si všichni povídají??

Teď víš, jak na to, takže…… Do toho! :-)

Mohlo by se vám líbit...

7 komentářů

 1. Aneta napsal:

  To vse sem uz skousela, ale porad to nejde jak na to?

 2. Ivet napsal:

  mam menší problém..v září sem nastoupila do nový školy..když sme měli první tělák tak sem si ho hned všimla…a zdálo se že on mě taky …celou tu dobu po sobě koukáme jak magoři 😀 asi tak před týdnem sem to řekla kámoškám a jednomu kámošovi co ho zná dlouho a slíbil že mi s nim pomůže…no dneska sme měli tělocvik a ten kámoš za nim šel a ON mu odpověděl že se mnou nechce chodit :( jenže další přestávky stál kousek ode mě (já byla na jejich patře a bavila se s kámoškou) a koukal na mě jak opařenej :) a teď nevim co si o něm myslet..má mě rád nebo ne? poradí mi někdo?

 3. Nikol napsal:

  Ahoj.. nejde se mi tam zaregistrovat, co mám dělat?

 4. marakuja napsal:

  ahoj,
  je mi 16 a zatím mě nezaujal žádný kluk až teď. Problém je že on neví že existuju a ani nechodí k nám do třídy. Líbí se mi ale hrozně se stydím s ním začít bavit. Vždyť mě vůbec nezná! Je hudebně nadaný a několikrát o přestávkách hrál na klavír u nás ve třídě. Ale te´d už ho nevídám skoro vůbec. Nevíš co dělat? klidně napiš na e mail. Díky

 5. Martulka napsal:

  Veru, tak ho odchyt na chodbe nebo na obede ja sem se tak seznamila s fakt bozim klkem z osmicky a pritom ja chodim do sedmicky

 6. veronika napsal:

  a cokdyž chodí do jiné třídy a strašně se stidím jít tam a udělat to ale strašně se mi líbí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *