Jak zazářit na diskotéce?

Jistě to zná každá z nás, blíží se víkend, dva volné večery a s kámoškou plánujeme vyrazit na diskotéku. Když ale přijde onen večer, marně přemýšlíme co si vzít na sebe… Jak okouzlit toho pravého a co je IN?

Není nutné běžet do obchodu a rychle kupovat nový kousek, Frendka.cz ti poradí, jak i ze starších hadříků vykouzlit trendy model, který ti opravdu padne.

  • Flirty a kamínky stále letí, neboj se vzít si na sebe blýskavé tílko, upoutáš tak pozornost mnoha očí, budeš dobře vidět a nemůže se stát, že by tě tvůj vyvolený přehlídl.
  •  Není potřeba vymýšlet extra velké výstřihy, či opravdu krátké mini sukně. Okouzlit se dá i mnoha jinými originálními způsoby. Vezmi si obyčejné tričko, které doma máš, doplň jej hezkou sukní a kolem krku uvaž barevný šátek.
  •  Na diskotéce je povoleno snad všechno, proto můžeš zvolit společenštější top, šatky i sukně ve velkém. Stejně tak jsou stále trendy vesty, například z džínoviny. K riflím skvěle padnou, doplníte pohodlnými botkami, aby se ti dobře tančilo, a máš vyhráno.
  •  Na co nesmíš zapomenout, jsou doplňky. Bižuterie opravdu letí a za pár korun pořídíš velmi originální a krásný doplněk. Pokud zvolíte méně výrazný outfit, neboj se jej doplnit výrazným šperkem na krk, ruku či náušnicemi.

 Ačkoliv na sebe můžeš obléct opravdu téměř cokoliv, základním pravidlem stále zůstává, abychom se v tom cítily pohodlně. Jakmile na sebe navlečeš rifle, které tě škrtí v pase, nebo top, který se při každém pohybu vyhrne nahoru, nebudeš se cítit dobře a nakonec si celou party neužiješ tak, jak bys sama chtěla.

Mysli proto i na výběr bot, podpatky jsou synonymem pro eleganci, avšak pokud víš, že se na party zdržíš do ranních hodin, tvoje nohy budou dávat najevo velkou nespokojenost. Zvol proto raději nižší podpatky, nebo boty s platformou.

Autor: Jana Čechová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *