Jak zažít nezapomenutelnou dovolenou se svým miláčkem

Máte volné léto a chcete ho letos strávit se svou drahou polovičkou na romantické dovolené? Poradíme vám, jak a kde můžete zažít tu nejlepší dovolenou vašeho života.

Romantika na pláži

zapad slunce

Nádherné pláže pro letní opalovačku, křišťálově čisté moře pro zchlazení a pohodička bez davů turistů. Zní to jako sen? Zkuste vyrazit na dovoleno do Řecka. Uvidíte, že nádherná panoramata na kouzelných řeckých ostrovech si budete pamatovat ještě dlouho.

Aby vás na pláži nerušil křik dětí a velké rodinné výpravy, je dobré vybrat si letovisko, které je vhodné pro mladé zamilované páry nebo skupiny kámošů. Super je třeba letovisko Lefkos na divokém ostrově Karpathos, kde najdete oblázkové i písečné pláže. Kousek od letoviska najdete také ráj nudaplážistů Perdikas Potami, kde se můžete koupat bez plavek. Nadchnout vás může také ostrov Skiathos, kde se natáčel film Mamma Mia!. Na Skiathosu najdete spoustu vesnic a osad, které jsou ideální pro letní užívání, doporučit můžeme například Troulos nebo Asia Paraskevi. Výhodou Skiathosu je, že je téměř celý ostrov zarostlý borovicovými a olivovými háji, které krásně kontrastují s barvou moře a poskytují příjemný stín.

Chcete zažít super dovču? Vyrazte na ostrov zelených borovic Skiathos se slevou LAST MINUTE!

Vyrazte spolu sportovat

Pokud máte raději výlety na kole, zkuste vyrazit na Korfu, které je pro cykloturistiku jako stvořené. Na pěších túrách si zase zamilujete Krétu. Pro vodní sporty jsou ideální téměř všechny řecké ostrovy, ať už chcete vyzkoušet windsurfing, kajaky, potápění nebo vodní lyže.

Za odměnu super véču!

romantika na plazi

Po dni stráveném na plážích a hornatých kopcích řeckých ostrovů si zasloužíte pořádnou večeři. Řecká kuchyně je vyhlášená po celém světě díky tomu, že kombinuje krásně šťavnatou zeleninu, maso, čerstvé ryby a mořské plody a spoustu skvělého tradičního koření. Zkuste se vyhnout hotelovým komplexům, které zajišťují dovolené all-inclusive a objednejte si zájezd bez jídla. V Řecku najdete totiž na každém rohu malé kouzelné taverny, kde najdete ideální prostředí pro romantickou večeři ve dvou a skvěle dochucené čerstvé jídlo, kterého se nebudete moct nabažit.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *