Jaký dárek pro loučení se svobodou

Loučí se tvoje kamarádka se svobodou a pozvala tě na párty? Jak asi víš, je zvykem tomu, kdo se se svobodou loučí něco darovat. Vůbec tě nenapadá, co kamarádce věnovat? Pak čti dál, máme pro tebe několik tipů.

svatebni saty_kecky

Zatímco jako svatební dar se dávají praktické a specifické věci do bytu přesně podle seznamu přání novomanželů jako:

  • tlakový hrnec 5l
  • rychlovarná konvice červené barvy
  • partnerské matrace 200 x 140
  • povlečení apod., dárky k loučení se svobodou bývají mnohem svobodomyslnější.

Po svatbě se vyráží na líbánky a ty by měly být ostatně jako několik prvních let manželství plné lásky a samozřejmě sexu. Takže dárky by měly být převážně erotické.

Vyraz s kámoškama do sexshopu a nech si něco doporučit. Pokud jsi stydlivá, buď v klidu, vše můžeš nakoupit online.

Tady jsou 3 tipy na super dárek:

Prádýlko

Každá novopečená manželka se chce manželovi líbit, takže doporučujeme koupit kámošce sexy korzety. Červená je barva lásky a podněcuje vášeň, černá krajka je pěkně rajcovní a bílá barva se zase skvěle hodí pro svatební noc. Pokud si nevíš rady s velikostí, radši vyber něco jiného.

Pomůcky

Třeba nějakou sexuální pomůcku, ať si sexuální život pěkně oživí. K zahození nejsou realistické vibrátory, budeš koukat, jaký je výběr. (Mimochodem, ty můžeš s klidem darovat i rozvádějící se kamarádce.

Hry

Ani korzet, ani vibrátor se ti nelíbí? Pak sáhni erotickou hru pro dva. Na výběr je jich fůra – některé jsou na způsob karet, u jiných o všem rozhoduje kostka. Tak si pročti pravidla a vyber tu, která tě nejvíce zaujme. Věř, že novopečené manžele potěší jakákoli.

Tak co, pomohl ti tento článek?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *