Jaký film pustit na rande s klukem? Aneb když chceš zabodovat…

Plánuješ s tvým klukem rande a napadlo tě, že byste spolu mohli sledovat film? Super nápad. U filmu jste sami, sedáte blízko sebe, což znamená, že tu a tam na sebe můžete sáhnout, anebo se po sobě můžete rovnou válet (záleží, v jaké fázi vztahu už jste :-)). 

Jenže kluci moc neocení filmy typu Hříšný tanec, Let’s dance nebo Zrodila se hvězda. Když chceš udělat na Tvého kluka dojem, vyber filmy maskulinní. Máme pro tebe pár tipů, kterými zaboduješ. 

rande_sledovani tv

Predátor 

Oldschool film v hlavní roli s Arnoldem Schwarzeneggrem. Film o tom, jak to vypadá, když v džungli operuje kromě vojenských jednotek taky mimozemšťan mající zvláštní zálibu v lidských lebkách. Kdo s koho? Pozor, je to film, ve kterém se příliš nemluví a kde ti bude testosteron stříkat z obrazovky. Ale co bys pro svého miláčka neudělala, ne? 

Le Mans ’66

Film z roku 2019 podle skutečných událostí. Film si užijí nejen automobiloví fandové a milovníci závodů, ale všichni ti, kteří mají rádi atmosféru šedesátých let Ameriky. Pokud máš ráda Christiana Bala a Matta Damona, bude se určitě líbit i tobě. 

Star Wars 

Hvězdné války jsou taky prastarý titul, ale je to naprostá klasika, kterou mají rádi zejména páni kluci. Díky těmto filmům zjistíš, co je to klingonština a proč Iphony umí simulovat světelné meče. A mimochodem je natočeno devět dílů Star Wars a první z nich, který byl uvedený na plátna už v roce 1977 je vlastně dílem čtvrtým: Star Wars: Epizoda IV – Nová naděje. Nechápeš? Však on už ti to vysvětlí.

Něco superhrdinského 

Není kluka, který by nemiloval komiksy. Takže zjisti, který ze superhrdinů je ten jeho nejzamilovanější a podle toho už stačí vybrat film. Většina už dnes byla natočena jako holywoodské velkofilmy a mají fakt dobré efekty, takže alespoň malá pravděpodobnost, že se nebudeš nudit, existuje a třeba budeš překvapená. No az čeho můžeš vybírat? Batman, Joker, Antman, Deadpool, Hulk a dalo by se pokračovat do aleluja. 

Něco bubákovitého

Když chceš ukázat, že máš pro strach uděláno anebo fakt máš, volba je jasná – horor. A zase, můžete si projet staré klasiky jako třeba Vetřelec nebo Mlčení jehňátek, Kruh, Kostka nebo Blair Witch anebo sáhněte po něčem ne tak děsivém. Doporučujeme třeba Upgrade nebo hororovou komedii Zombieland. 

Tak co, čím zaboduješ u toho svého? 

Sandra Špačková
foto: cottonbro/pexels.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *