Jamie Dornan jako nadsamec

Natáčení filmu podle knižní předlohy erotické ságy E.L. Jamesové Padesát odstínů šedi je v plném proudu. Natáčení probíhá již od 5. listopadu a o tom, že se je na co těšit, není pochyb už jen díky hlavnímu představiteli. Že nevíš, kdo jím je? Tak se podrž, bude to stát za to.

Nadsamce Christiana Graye bude hrát krasavec Jamie Dorman, který hraje v úspěšných anglických seriálech.

jamie dornanŽivot se s Jamiem se nepáral. V šestnácti mu zemřela matka na rakovinu a rok po rodinné tragédii se zabili čtyři jeho nejlepší kamarádi při autonehodě. Dospívající Jamie se tak z hrůzných zážitků několik let léčil na psychoterapii, aby traumatické zážitky zpracoval.

Naštěstí se úplně zmátořil a dal se na dráhu modelingu. S nahotou ve filmu by neměl mít problém, jako model se svléká už od vysoké školy. Proslavil se jako model spodního prádla Calvin Klein. V jednu chvíli byl dokonce nejlépe placeným mužským modelem světa. Při focení potkal Keiru Knigtly, se kterou několik let poté žil.

Focení ho ale příliš nenaplňovalo, a tak se dal na herectví. A ještě že tak, alespoň se na co na plátně koukat a příští rok na Valentýna ho uvidíme úúúúplně celého.

Zajdeš na film do kina? Na premiéru si sice ještě počkáme. Ale to nic nemění na tom, že se už teď můžeme těšit, ne?

foto: rtppt 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *