Holešovice Fashion Market se rozroste o další halu s novými designéry

Největší trh nezávislé módy šperků a designu – Holešovice Fashion Market proběhne od pátku 25. dubna do neděle 27. dubnaholešovické Pražské tržnici. Jarní Holešovice Fashion Market nabízí alternativu k anonymnímu stylu obchodů a podporuje tvorbu českých a slovenských designérů.  Osmý díl marketu s podtitulem VYSTUP Z ŘADY/ STAND OUT!, se rozšíří do celkem čtyř industriálních hal a představí rekordní počet vystavovatelů, včetně nováčků v sekci Newcomer´s Hall. Celá třetí hala Newcomer´s Hall se zaplní neokoukanými designovými stánky a návrháři tak poprvé obsadí celé tři haly Pražské tržnice. Ve čtvrté hale zůstává prostor pro občerstvení a doprovodný program.

HFM_2Třídenní výběrový trh představí nové kolekce pro jaro/léto 2014. V sekci módních přehlídek bude k vidění originální dětská móda značky Not Just Mom a Baby olé. Autorské kolekce pak představí Yana Thal, návrhářka Anna Janská a trička s designovým potiskem značky B.K.  Pro návštěvníky je opět připraven pestrý doprovodný program.  Po dobu marketu budou na místě hrát DJs S-Bish, Hlava, ilijah a další. K dispozici bude oblíbený fotoateliér Studio SAVEC, kde se mohou zájemci nechat zdarma vyfotit na téma Pražské Jaro. Připraveno bude kino  Adam´s Family a návštěvníky čeká také ukázka divadelního představení „Slapstick Sonata“ souboru Cirkus La Putyka.

HFM_3Na místě bude chill-out zóna s barem a posezením. Občerstvení nabídne Palačinkárna Galetka, vegetariánský Hustánek nebo česko-vietnamská kuchyně Food Design. Malým návštěvníkům i rodičům zpříjemní nákupy hlídaný dětský koutek PANA Design a dětská výtvarná dílna pod vedením kvalifikovaných lektorů. Program doplní výstavy, Pole Dance Show tanečnice Yayu Lopatio nebo workshopy studia Kredenc – sítotisk  a Los Keros.TV – vlasy a make-up. Chybět nebudou ani závěrečné after parties s volným vstupem, kde vystoupí LoveFoodFone live, DJ Don´t Panic, nebo Kukui Trio live.

Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér.  

Akci pořádají už od roku 2011 nezávislé módní značky Lovemusic a Plazmalab, jako součást projektu Nové trhy. Cílem projektu je sdružovat módní výběrové trhy a podpořit tak lokální tvůrce. Trh se tak stává společenskou událostí a vytváří místo a podmínky ke sdílení kreativního a inspirativního prostředí nejen pro současnou módní a designovou scénu, ale i další formy umění. Více informací na www.novetrhy.cz.

Kdy a kde?

Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 7 a 8, Bubenské nábř. 306/13

Otevírací doba:

25. 4. 2014: 12:00 – 21:00

So 26. 4. 2014: 10:00 – 21:00

Ne 27. 4. 2014: 10:00 – 17:00

www.holesovicefashionmarket.cz

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *